KingsAge Öneri & İstek ve Şikayet

• Çok sevinirim. Oyuna giriş şifrem halloldu ama destek bölümüyle iletişime geçerken yine yanlış bilgi diyor.

Yalnız, eskiden tüm foruma hakimken bu yeni halini kullanmayı bir türlü beceremez oldum. Özel mesaj nasıl atacağım bulamadım.

• HAYIRLI GECELER.

AYIN 22SİNDE VE 24ÜNDE OLMAK ÜZERE İKİ AYRI TİCKET AÇTIM ANCAK BİR GERİ DÖNÜŞ ALAMADIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.

TİİCKET NUMARASI

18108626 (24ÜNDE AÇTIĞIM)

18105375 (22SİNDE AÇTIĞIM)

• 12 tl karşılığında aldığım 55 kron hesabıma geçmedi.

Bu konuda nereye başvurmam lazım?

Teşekkürler

• Aynı ipler üzerinden farklı hesaplar açılıyor açmış olunan köyler birbirine destek atmadığı sürece sorun olmuyor.Fakat şöyle bir sorun var . A kişi açmış olduğu çok sayıda hesabı gelişmekte olan köylere saldırı yapıyor köyleri zayıflatıyor ve asıl köyüyle alıyor bunun önüne geçmeyi düşünüyormusunuz yoksa oyunu bırakalımmı

7g5Gay.jpg">

">

">

">

">

">

">

• Merhaba,

Dünya 45 te Mahmut7474 kullanıcı adıyla oynamaktayım. Bu gece hiç bir alakam olmayan tanımadığım ismini bile görmediğim BobmarleyFaruk isimli kullanıcı ile aynı ip den giriş yaptığım gerekçesi ile süresiz ban aldım. Konunun araştırılıp biran önce çözülmesini istiyorum.

• Server 48 de başladım oyuna ve server 48 in her yeri ateş klanı ile dolu köyümün önü arkası sağı solu.Oyunun kuralı bu bunun da farkındayım.Ama yeni başlayanlar olarak ve strateji oyunu seven biri olarak köy koruması ve fetih koruması sona erince kurbanlık koyun gibi ortada kalıyoruz.Ateş klanına da girme şansımız olmuyor.Bu klanların gücünü hafifletme ya da tek klana girmeyen ya da giremeyen köylere ek bir koruma sağlamanız mümkün müdür ? Yoksa 1 hafta da geçemeden geliştirdiğimiz gözümüz gibi baktığımız yer başkasının oluyor.Oyunun kuralının da bu olduğunun farkındayım ama bir orta yol bulmamız mümkün müdür ?

• Server 48 de başladım oyuna ve server 48 in her yeri ateş klanı ile dolu köyümün önü arkası sağı solu.Oyunun kuralı bu bunun da farkındayım.Ama yeni başlayanlar olarak ve strateji oyunu seven biri olarak köy koruması ve fetih koruması sona erince kurbanlık koyun gibi ortada kalıyoruz.Ateş klanına da girme şansımız olmuyor.Bu klanların gücünü hafifletme ya da tek klana girmeyen ya da giremeyen köylere ek bir koruma sağlamanız mümkün müdür ? Yoksa 1 hafta da geçemeden geliştirdiğimiz gözümüz gibi baktığımız yer başkasının oluyor.Oyunun kuralının da bu olduğunun farkındayım ama bir orta yol bulmamız mümkün müdür ?

katılıyorum oyun bitmiş seneler sonra geldim her serverde bir tekel clan var kimse kalmamış oynayan bu yüzden

Ek bir koruma talebiniz gerçketen saçma geldi bana . Yeni açılacak sunucuyu takip edip eşit bir şekilde ateşle savaşabilirsiniz ^-^

• Ateş ittifakı olarak açılacak olan 49. dünya için server hızı harita hızı ve gece bonusu aralığı için oylama talep ediyoruz .

• Aktif Olarak Koruma Kalkanı mevcutken ve ben kimseye saldıramıyorken ben saldırı alıyorum ? Bu ne saçmalıktır ? Tüm depom yağmalandı askerlerimi kaybettim böyle saçmalık olurmu ? ve hala aynı kişiden saldırı alıyorum.

• Aynı durum 51. de geçerlidir oyuncular tekelleşmeye gidiyor kendi küçük köyleri ile saldırıp ana hesaplarına köy topluyor takip edebilen var mı 51. dünyada 3 kişi 5 kişi katılımsız diğer oyuncuları bıktıryor herkes ya terk etmiş ya uykuya almış fark etmiyormusunuz CozRa puanını küçük tutup köy alıp aldığı köyü yine kendi hesabı olan fmehmet'e teslim ediyor. Bu yüzden bu dünya da ayakta durmak zor çözün artık şunu

Sadece isim verdiğim oyuncu değil zaten "ATEŞ" ittifakı toptan paravan saldırı koruması falan değil bir uykudaki insanlara bakın savaş falan dönmüyor ki > terk etme > toplama herkes 52. dünya açılsın aynı taktikle orada da ben tekelleşeyim derdinde bekliyor...

Ek bir koruma talebiniz gerçketen saçma geldi bana . Yeni açılacak sunucuyu takip edip eşit bir şekilde ateşle savaşabilirsiniz^-^

Sanki normal savaşıyorsunuz hepinizin multi kayıtları var puan siz hesaplarınız ile savaşıp köyleri ana hesabınız ile topluyorsunuz bu strateji falan değil hile

katılıyorum oyun bitmiş seneler sonra geldim her serverde bir tekel clan var kimse kalmamış oynayan bu yüzden

Hiç fırsat vermiyorlar oyunda bu büyük bir açık tekelleşme klan falan değil klana girenler multi kayıt ile köy toplayabilenlerden olusuyor başka bir numaraları yok korkuyorlar ölü köy toplayıp puansız multi kayıtlarından saldırıp ana hesapalarına köy devşiriyorlar

• Ne yapacağınızı bilmiyorsanız tartışma için konu açın fikir toplayın ve en başta foruma doğrudan girişi sağlayın.

Çoluk çocuk oyunda arka kapı paravan bulmuş sabote ediyor müdahale etmemek teşvik etmek demek bir sonraki dünyada öğrenip önceden girip aynı şeyi yapmamasına ne engel olacak...