KingsAge Öneri & İstek ve Şikayet

• Merhaba KingsAge oyuncuları,

Oyun yöneticileri olarak sizlerin öneri, istek ve şikayetlerinizden bir geri bildirim listesi oluşturmak amacı ile bu başlık üzerinden eksik gördüğünüz durumları tarafıma iletmenizi rica etmekteyim, her hafta şirkete düzenli olarak rapor sunacağız.

Keyifli oyunlar sağlıklı günler dilerim.

• Herhangi bir no yok ki. Destek birimiyle iletişime geçmek istiyorum. Mail adresimi yazıp, şifremi unuttum diyorum. Şu cevap veriliyor o anda.

Bulunduğunuz yer: Başlangıç

Due to security reasons we cannot confirm whether we know this email address or not.
    Lütfen posta kutunda bizden gelen e-postayı bul ve içerdiği bağlantıyla işlemi onayla.
    Teşekkür ederiz.

Ama, her hangi bir e posta gelmediği için hiç bir şey yapamıyorum.

• Sayısız kereler ticket attım. Şifremi unuttum diyerek ama tek bir yanıt bile alamadım.

Herhangi bir no yok ki. Destek birimiyle iletişime geçmek istiyorum. Mail adresimi yazıp, şifremi unuttum diyorum. Şu cevap veriliyor o anda.

Bulunduğunuz yer: Başlangıç

Due to security reasons we cannot confirm whether we know this email address or not.
    Lütfen posta kutunda bizden gelen e-postayı bul ve içerdiği bağlantıyla işlemi onayla.
    Teşekkür ederiz.

Ama, her hangi bir e posta gelmediği için hiç bir şey yapamıyorum.

Önce ticket attım cevap alamadım demişsiniz sonra, ticket atmak istiyoruma dönmüş, hangisi doğru :/

• Ticket atmak için destek bölümüne girdim ve karşıma çıkan formu doldurmak istedim Mail adresimi yazdım ama şifre istendiğinde, şifremi bilmediğim için şifremi unuttum seçeneğini seçip gönderdim. Zaten konu şifremi unutmam. Şifremi girebilsem sorun olmayacak ki. Başka yapabileceğim bir şey yoktu. Karşılığında da yukardaki yazı çıktı işte. Mail adresinizi kontrol edin diye.

Otomatik kayıtlı olduğu için direk giriyorum buraya da, oyuna da. Ama herhangi bir olumsuzlukta format atma gibi, tekrar girmem mümkün olamayacağı için şifremi öğrenmem şart.

• Mailinizde gereksiz e-posta, spam, junk klasörlerini de kontrol ettiniz mi?

• Başka mail adresi kullanıyor olabilir misiniz? Mail adresleri tutmadığı için göndermiyor olabilir?

• 2 mail adresi var ve ikisine de şifre hatırlatma talebinde bulunuldu ama cevap yok az önce tekrar gönderildi bakalım gelecek mi? İşin enteresan tarafı, oynanılmayan dünyalarla ilgili halkın krallığı seni özlüyor diye mail geliyor ama şifre talebine gelen bir şey yok

• chrome kullanıyorsunuzdur herhalde, tarayıcınız açıkken Ctrl+Shift+N tuşlarına basıp gizli modda oyuna giriş kısmında şifremi unuttum bölümüne tıklayıp, mail adresinizi yazıp, mail gelecek mi diye bir dener misiniz?

• evet hotmaildi ve sizin dediklerinizi yapınca şifre değişikliğim oldu teşekkürler. Çok uzun zamandır uğraşıyordum bununla. Gizli modda olan normal modda niye olmuyor bunu anlayamadım

şifre değiştirmem için mail geldi ordan şifremi değiştirdim ve güncelledim ama ticket atmak için istenilen şifre bölümüne yeni şifremi yazdığımda yine olmuyor :-(

• Rica ederim, support bölümü için tekrar aynı işlemi yapmanız gerekebilir tam emin değilim ama, tekrar gizli moddan oyuna girip destek bölümüne geçtikten sonra şifremi unuttum diyip mail adresinizi yazın, bir de böyle deneyin

Edit: Bende hotmail kullanıyorum anında düşüyor e-mail adresime sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Çok teşekkür ederim :)

Denedim ama destek bölümünde işlemedi. Neyse, en azından oyuna giremezsem korkum geçmiş oldu ama ticket atamayacak olmam üzücü. Buna da bir çözüm bulursunuz inşallah :-)

• 24 saat sonra tekrar yeni şifrenizle girmeyi deneyin, olmazsa tekrar şifre yenileme talebinde bulunun, maalesef bunun dışında aklıma başka bir şey gelmiyor :)