[Świat 31] Dyskusje

  • Witajcie!



    Zapraszamy do dyskusji na temat serwera 31.

    Jak sądzicie, kto wygra - CN czy ŚWIRY?




    Zapraszam do dyskusji :thumbup:

    bezzzz.png

  • Bez wątpienia wygra CN

    Motywacja no i ekipa lepsza. Świry to nie sojusz. To stan umysłu- full poradnik jak być farmerem osad.

    Zero klasy:)

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • Nic jeszcze nie jest przesądzone i wszystko może się zdarzyć, także zaczekajmy do końca, wtedy możemy gdybać co kto mógł zrobić lepiej i kto jakie błędy popełnił.

    PS. Chyba powinniśmy dostać jakieś podziękowanie od Supportu za przedłużenie serwera :P

  • Eee tam, ja stawiam, że dawno chcieliście zobaczyć kto jest lepszy i kto co gra.


    Ja patrząc na historię to stawiam na świry, bo po roku jak CN już się logować do gry nie będzie to Don z ekipą wbije pozbierać oposki i dominować :D

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • @Petirrosso


    Może i masz rację, jednak głównym naszym celem było przedłużenie serwera. Nie ma co się oszukiwać że ekipy Waldka i ABCD nie były za bardzo wymagające. Rozstrzygnięcie serwera w miesiąc jest trochę śmieszne, ludzie się zaangażowali i weszli w ten tryb gry a tutaj już koniec. Taka decyzja padła tylko i wyłącznie dla urozmaicenia rozgrywki, żeby jakoś ludzi zatrzymać, oczywiście plus tego jest taki że można zobaczyć jak kto gra z przeciwnego sojuszu. Wiem że niektórzy mają mi to za złe, również ze świrów. No ale po co trzymać kolejny martwy świat na którym nic się nie dzieje. Dla mnie osobiście te wszystkie osady po zakończeniu rozgrywki nie mają żadnego znaczenia.


    @Reverse


    No i tyle wystarczy, trzeba pamiętać że to jest tylko gra i mimo wszystko wszyscy musimy podchodzić do siebie z szacunkiem :thumbup:8)

  • matthew31

    Nie martw się.

    Za złe mają Ci tylko tacy co liczyli na masowe kasacje kont i koszenie oposów

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • matthew31 zobacz na s30 jak my rozwiązaliśmy sprawę :D

    Zostawiliśmy niedobite BRT i graczy, którzy w GANG-u robili niewiele, teraz słyszałem, że BRT z nimi wygra, bo nie radzą sobie ;)


    A jak krzyczałem, żeby fuzji nie robić i bić SG i BRT, bo wtedy na pewno zostaniemy ekipą, bo będzie wyzwanie to ludzie chcieli fuzji. Teraz sobie nie mogą poradzić, bo SG w GANG-u nielicznie gra (szacunek dla PiotrP, że po banie wrócił i ciśnie ładnie), ale co z resztą? No lipa ;)


    Odchodziłem zwycięski, wrócę przegrany - takie życie ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Bez przesady

    Ja też wrócilem

    SG mało gra a GANG śpi.

    I jest remis. Zresztą BRT nie wygra

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • @Petirrosso


    Ale to już trochę inna sytuacja. Wszyscy co tam grali doskonale wiedzą kto wygrał tamten serwer, GANG nie dał szansy nikomu i tylko to zostanie zapamiętane. Piszesz że BRT niedobite ciśnie dalej, ale przecież równie dobrze mogli wszyscy zacząć od nowa i też tak cisnąć. Idąc tym tropem wychodzi taka gra bez końca na serwerze, bo ciągle trzeba pilnować żeby żadna ekipa nie wbiła na serwer i nie robiła zamieszania. Na s31 może być podobnie, jak CN zakończy grę to nagle mogą wrócić ekipy przegrane i dalej grać. Dlatego jestem za tym aby martwe serwery, zwycięskie przez jeden sojusz zostały zamrożone. W takim sensie że tylko do odczytu, aby nie ujmować nikomu zasług.

  • Ja też jestem za tym matthew31 , ale obrazuję Tobie sytuację :) Tak samo już Don ze swoimi ziomalami robili na światach i w pamięci oczywiście to Au, PUB, czy GANG wygrywał światy, a na papierze kto jest top1? Świry. Każda historia jest inna, więc ja tam już nie piszę, że wygrałem jakikolwiek świat, bo świat, który trwa nie jest wygrany, bo on wciąż TRWA.


    Głupota? Ale jakiś sens to ma, dlatego jak nie zaczną zamykać serwerów i ogłaszać zwycięzców, to za 3 lata może sam na s31 postaram się wygrać, bo nikogo już tam nie będzie. Bezsensu ;)


    Atem


    Ja tylko piszę jakie informacje dostałem. Chyba coś tam dolar działa, ale to co stało się też z moim kontem to też bajka. Chciałem Wam wrzucić Razjela do pomocy, ale nie ma nawet gdzie. Mam nadzieję, że jak tam grasz to sobie poradzisz jak kiedyś z Norbercikiem i Mefikiem. Cała nadzieja w Tobie i dolarze ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • spoko loko.

    . Już robi w gacie i klinuje mi grube.. ale ile wytrzyma? ;)

    Kiedyś pękną.

    Mefik już daje...;)

    I Oczywiście opisami strzelają ambitnymi; )

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • No i Krzysiu dałeś mi wiarę w to. Może i GANG tam wygrał z FMT, ale SG dokończy BRT i doklepie te 50% (a nie 30% jak pisał xMako).


    Powodzonka życzę i jakbyście coś tam potrzebowali to numer do mnie na forum. Grać nie będę raczej w czerwcu, ale w lipcu już luźniej w pracy ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Hehe , już tam zast na zaście w brt i deff klepią; )

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • Chyba tak było, bo Norbercikk na 161 osad miał chyba 150 deff i podbijał swoich jak wyczyściliście tak?

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Ofy przepuszczają. . Ale spokojnie. .czas na lekkie zmiany. . No i mam od ... groma przeniesień :)

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • @Petirrosso


    Każdy ma swój styl gry, jak Świry czy inne sojusze lubią wbijać na martwe serwery to trudno. No ale wiadomo że nie liczy się to co jest na papierze, tylko to co jest w pamięci u innych. Raczej wszyscy którzy grali na danym serwerze wiedzą jak przebiegła rozgrywka i kto był zwycięski a co było pozniej to raczej nieistotne, przynajmniej dla mnie.

  • No wiesz. . Niektorzy lubią zafałszować historię danego serwera

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • matthew31


    No tak pamięć, ale kto zostanie na KA do końca, aby ta pamięć była? Świry :P Więc wiesz, to taka ulotna rzecz jest. Jak nikt tego gdzieś nie podsumuje czy coś to nikt o tym pamiętać nie będzie.

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • matthew31


    No tak pamięć, ale kto zostanie na KA do końca, aby ta pamięć była? Świry :P Więc wiesz, to taka ulotna rzecz jest. Jak nikt tego gdzieś nie podsumuje czy coś to nikt o tym pamiętać nie będzie.


    Są światy które miały własną historię jak piszesz ale są też takie na których jesteśmy od początku walk więc historia dotyczy też nas.