Rozmowy i opinie o forum

  • Witajcie!


    Zapraszam do swobodnej dyskusji o forum - zmianach, błędach, konkursach, pomysłach itd.


    Może zacznijmy od tego, jak Wam się podoba nowe forum? ;)

    Śmiało o wszystkim piszcie.


    Pozdrawiam,

    Ardiey

    bezzzz.png

  • Pierwsze wrażenie wow, ale to wszystko duże...


    Ale jest nowoczesne i zobaczymy jak będzie funkcjonalne. Choć ciekawi mnie czy jakby był widok obrócony o 90 stopni to czy nie lepiej by to wyglądało ;p

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Masz rację, wszystko jest zauważalnie szersze. Mamy nadzieję, że się przyzwyczaicie i będziecie często tu zaglądać 8)


    Ogólnie przenieśliśmy tylko najważniejsze i aktualne tematy (przy okazji je odświeżając i poprawiając).

    Jednak, jeśli ktoś z graczy uzna, że jeszcze jakiś temat jest warty przeniesienia (swoje rekordy itp.), to śmiało proszę kopiować :thumbup:

    bezzzz.png

  • Myślę, że gracze pomogą w budowie nowego forum i będą tutaj wszystkie niezbędne informacje związane z grą ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Sam pomysł i realizacja bez opóźnień jak najbardziej na plus. Martwi mnie natomiast kilka innych rzeczy mianowicie nie widzę zakładki Argentyny i jest problem z wyświetlaniem tekstu z postu na tel. poniżej wrzucam ss.

  • My na szczęście mamy działy TYLKO dla Polaków, ale niektóre kraje mają połączone działy.


    Argentyna (AR) ma swoje działy razem z Hiszpanią (ES) i Meksykiem (MX):




    Dziękujemy za zgłoszenie screena z logiem.

    bezzzz.png

  • A fakt po prostu nie zagłębiałem się aż tak bardzo i sprawdziłem u góry działy.

    Mam nadzieję, że z tym logiem coś zostanie poprawione bo na telefonie jest to trochę uciążliwe.

  • Ogólnie dzisiaj wyczytałem jedną szokującą wiadomość i w sumie nie wiem jak na to zareagować. CM Nightmare newsem spowodowała, że chyba pierwszy raz nie wiem co napisać ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Najnowszy komunikat Pani CM, a w niej informacja, że Pani sylwia została mianowana na GA :)


    Widziałem, że Pani sylwia została GA Holenderskiego, ale że też na polskim została to się zdziwiłem. Ba nawet nie wiedziałem, że mogą być dwie Panie GA na jednej społeczności ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Przez dłuższy czas było również dwóch FA (ja i Gienek) - nie ma w tym nic dziwnego. Teraz sytuacja się odwróciła - zostałem sam FA, a mamy dwie GA ;)

    bezzzz.png

  • Ardiey nie porównuj forum do gry ;) Zobacz ile zmieniliście na forum, a co się zmieniło w grze?


    Nie chcę atakować nikogo, ale nie postawiłbym nigdy funkcji FA koło GA ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Powiem Petirrosso Ci tak...


    Forum jest o wiele łatwiej zmienić, edytować, coś dodać bądź usunąć. O wiele łatwiej jest coś wprowadzić lub poddać głosowaniu i oczekiwać na rezulataty w zasadzie od zaraz. Jest tak dlatego, że nad sekcją forum czuwa FA, który wprowadza pomysły innych użytkowników, teamowców lub własne według zapotrzebowań.


    Jeśli chodzi o grę, to wszystko musi przejść przez CoMę, która też ma poniekąd związane ręce przez producentów gry. Więc co ma taki GA do FA, jeśli chodzi o nowości.


    Każda praca Teamowca wnosi coś w rozwój forum i gry. Staramy się jak możemy, aby wszystkim się dobrze korzystało z forum i dobrze grało.

  • Ardiey nie porównuj forum do gry ;) Zobacz ile zmieniliście na forum, a co się zmieniło w grze?


    Nie chcę atakować nikogo, ale nie postawiłbym nigdy funkcji FA koło GA ;)

    Nie porównuję forum do gry, bo masz racje - to dwa różne światy. Ale nie ukrywajmy, że działamy w zakresie, na który pozwala nam Gameforge. Równie dobrze od jutra ja mógłbym być GA (lub ktokolwiek inny), ale w kwestiach technicznych gry też nie mógłbym nic zmienić, bo wszystko leży w rękach Gameforge. Z pewnością wprowadziłbym lekkie zmiany kosmetyczne w funkcjonowaniu zespołu gry itp., o których (być może) nieliczni gracze by się dowiedzieli ;)


    Wracając do forum - dzisiaj (tj. 31.05.2018) planuję wystartować z długo oczekiwanym konkursem, trwającym kilka miesięcy, w którym łącznie do zdobycia będzie PONAD 100 EURO (w postaci kuponów na korony) 8|

    bezzzz.png

  • Kiedy zostanie zmienione, że z poziomu gry kliknę "Forum" przeniesie mnie na nowe nie stare?

    Zostało to już zgłoszone, nie jesteśmy w stanie tego przyspieszyć.

    Ale mimo wszystko dziękujemy za reakcje ;)

    bezzzz.png

  • Ogólnie konkurs jest fajny, w jednej rzeczy mogłem się pomylić, ale szczerze wątpię, bo nie znam innej liczby ani cyfry na 3 litery niż ta co podałem :D


    Choć myślę, że to nie do końca jest prawda w tym pytaniu, bo znam rapki, które pokazywały budynki z mniejszą ilością :)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."