[Ankieta] Ustawienia nowego serwera 34

Witaj! Cieszymy się, że z nami jesteś ;-)
Ważne linki:
» System Support
» Chat - IRC
Newsy z gry:
» Zostań Operatorem Gry - REKRUTACJA OTWARTA!
» Happy Day

Newsy z forum:
» Wskazówki dotyczące nowego forum

• Prędkość ekonomii 33

1. x1 (17) 52%
    2. x4 (13) 39%
    3. x2 (2) 6%
    4. x3 (1) 3%

Witajcie!

Chcielibyśmy poznać Wasze oczekiwania co do ustawień nowego serwera (S34). Aby umożliwić większą swobodę wyboru, przygotowaliśmy 5 ankiet - proszę w każdej zagłosować.

Kilka informacji:

• Głosowanie zakończy się już: 7 lutego 2019, 11:00.
    • W przypadku remisu, o wyniku ostatecznie zdecyduje Zespół KingsAge.pl.
    • Głosy można zmieniać do momentu zakończenia ankiety.
    • Wybrane przez Was ustawienia zostaną przekazane firmie Gameforge. Mimo to, nie mamy pewności, że propozycja ustawień zostanie zaakceptowana.
    • Wszelkie informacje oraz datę startu nowego świata będziemy publikować w temacie Nowy Świat!

Zapraszamy do głosowania i dyskusji ;)

Wasz Zespół KingsAge.pl

bezzzz.png

• Bonus nocny 30

1. 00:00 - 09:00 (14) 47%
    2. NIEAKTYWNY (7) 23%
    3. 00:00 - 08:00 (7) 23%
    4. 00:00 - 07:00 (2) 7%

-

bezzzz.png

• Rafeal na x4 nie dasz rady co?

Wiedziałem, że na takim serwerze wszystko się dzieje, patrząc kto głosuje na x1 to się nie dziwie :P

Don Marcwelkowi mózg na x4 nie wyrobi bo za szybko się wszystko dla niego dzieje.

• Rafeal na x4 nie dasz rady co?

Wiedziałem, że na takim serwerze wszystko się dzieje, patrząc kto głosuje na x1 to się nie dziwie :P

Don Marcwelkowi mózg na x4 nie wyrobi bo za szybko się wszystko dla niego dzieje.

Pokazaliście swoje umiejętności i wartości mi na s32 ;) ;(

Wystarczy :thumbup:

Pozdrawiam :*

• Na x1 nikt nie będzie grał.. po co? Żeby usnąć wysyłając ataki?

W plemionach zawsze są mniejsze prędkości a nawet 0,5 widziałem. Jakoś nikt nie usypia, gra cieszy się dużą popularnoscią.

Rafaell2.jpg

• Ale tutaj nie są plemiona tylko KA.

Pamiętam jak kiedyś ktoś za taką antyreklamę bana wykleił :P

Ooo tam wyżej widzę, że burek wrócił. Sprostuję jego wypowiedź.

Na s32 to nie przegrał Słodziak, bo tam nie grał tylko była tam ekipa Razjela + ja, więc się tak nie podniecaj.

"Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."

"Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".

"Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."

"Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

• Nie reklamuje plemion :P Kiedyś tam grałem troche dłużej co prawda, ale sentyment zawsze do KingsAge.

Tutaj możemy jednak coś zmienić, głosując i stawiam na mniejszą prędkosc tym razem.

Rafaell2.jpg

• Ale tutaj nie są plemiona tylko KA.

Pamiętam jak kiedyś ktoś za taką antyreklamę bana wykleił :P

Ooo tam wyżej widzę, że burek wrócił. Sprostuję jego wypowiedź.

Na s32 to nie przegrał Słodziak, bo tam nie grał tylko była tam ekipa Razjela + ja, więc się tak nie podniecaj.

Oczywiście gówno burza dopiero nadchodzi :D:D Tak tak Peti, większość pod innymi nickami i teraz połowa powie, że tam od was nie grała nie? Hahah ;(^^ Ahh te wasze zagrywki :thumbdown::thumbdown:

Czas pograć na x1, ile można grywać na tych x4 ;)

• Wygra demokracja,nikt nie będzie narzucał nikomu jak ma zagłosować.

Swoją drogą słodziak spokojniej bo pojawiacie się co jakieś 2-3 światy na PL a chcecie mieć największy wpływ na ustawienia i żeby było po waszej myśli.

• Spoko, grając na x1 musisz stracić o wiele więcej czasu..

A jeżeli twierdzicie że ja na s32 grałem to się grubo mylicie XDDD ostatni raz na s30 byłem.

Już wolałem jak niemcy sami dobierali prędkości.

Czemu nie pomyślą, żeby zrobić CUD? Lub odpalić speedserwer?

Te serwery cieszyły się największą popularnością. I dawały o wiele więcej frajdy i satysfakcji.

Na x4 przynajmniej nie musisz spędzić całego dnia klikając planer, a później tylko atak - wyślij etc...

Co do plemion.. nie ma co porównywać KA do plemion. Dwa różne światy, tam przynajmniej raz na parę dni startuje świat x100-x200. To są emocje, i nie wygrywają wtedy korony, tylko umiejętności.

Chcecie grać na x1 to grajcie, ale to strata czasu i "spowolniony orgazm".

• Kosmo nie rób z nas idiotów :D

Na Waszym prywatny dc, gdzie jest ave Wy, którzy przychodzą tutaj decydować specjalnie, bo Rafa napisał, że chce x1 i to nazywasz demokracją? :D

Interesujesz się polityką, więc przeczytaj znaczenie demokracja i wróć ponownie do dyskusji.

Burek już sobie nie koloryzuj. Jedyną osobą, która tam grała to byłem ja. Reszta to ekipa Razjela i jego pytaj o nicki i konkrety.

Większość była znana, więc sobie nie wrzucaj wyżej niż osiągnąłeś.

"Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."

"Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".

"Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."

"Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

• Peti znawco od siedmiu boleści, nie blefuj z tym prywatnym dc bo to wielka jedna nie prawda :cursing:

Jeżeli coś takiego było, to tylko poszła ankieta od Raffa, by każdy mógł zagłosować ;) Nigdy nie napisał w prost "Macie głosować na x1 bo ja tak chce" Żenada :thumbdown: I będziesz tak teraz pisał do każdego i wielkie bzdury opowiadał, tfu.. Mam ochotę zaś cię pokonać ;) Szkoda mi marnować czasu troszkę, bo w miesiąc paść to poziom słaby i z "znawcy oraz wielkiego pettiego gdzie jego ego było ponad wszystkich, stał się malutki człowiek" :D XD

• Hiszpania z tego co widzę też w większości głosuje za wolniejszym światem, także to nie tylko nasze widzimisie

Myślę, że taki serwer przyciągnie więcej graczy, mam taką nadzieję.

Rafaell2.jpg