Co nowego słychać na KA czyli s34 pełną parą.

Witaj! Cieszymy się, że z nami jesteś ;-)
Ważne linki:
» System Support
» Chat - IRC
Newsy z gry:
» Zostań Operatorem Gry - REKRUTACJA OTWARTA!
» Happy Day

Newsy z forum:
» Wskazówki dotyczące nowego forum

• No i jak tam się serwer podobuje? :D

x1 miało mieć tyle graczy, zawiodłem się :P

"Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."

"Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".

"Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."

"Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

• Ja :D

"Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."

"Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".

"Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."

• Dejcie kolejne głosowania i w szczególności na discorda rafaella :D Wtedy na 100% znowu będzie x1, a ludzie co wybierali to nawet nie zagrają :D

• Spójrzcie jak wygląda czeski czy brazyliski przy tej prędkości x1. Gdyby tak niektórzy nie szastali pieniędzmi również przyjemniej by się grało na PL . Ale w sumie nie to jest najgorsze, ale oprogramowania/skrypty, które mają nieliczni a nie widnieją na forum jako dozwolone.

Prędkość x1 jest dobra, a jak komuś się taka nie podoba, to po co się męczy gra ? Na pewno jakaś nowość, odmienność, powrót do korzeni.

Jeśli chodzi o mnie to gram i uważnie się przyglądam.

Rafaell2.jpg

• Ty jesteś ogarnięty czy co? Patrzysz a inne społeczności? To może leć tam narodowcu :)

Prawda jest taka że główny admin forum sprzedał temat i na discordzie PEWNEGO GRACZA KA sprzedaje newsy by mieć ruch na forum :)

Czy to nie jest prawda? czy ten mod nie powinien iść na bana za to JEDNOSTRONNE działanie? no nie wiem nie wiem.

Prawda jest taka, że korupcja się szerzy i ja jako szeregowy pionek mogę jedyne pisać, bo i tak administracja to skasuje albo mnie usunie :)

A se zrobię screena na dowód. Oby Cię sprzedawczyku Ardiey wykopali ze stołka :) Tyle ode mnie :) Buźki, forever red Team <3

• Dlaczego x1 jest bardzo fajnym serwerem 8) I tak macie sporą przewagę przez załadowanie ogromną sume w korony wiec nie rozumiem waszego podejścia.. Dodam, że macie skrypty takie co opisują flagi, gdzie co leci i co leci :D Ja rozumiem używać tego na zagranicznych bo naprawdę wtedy wróg ma przewagę ogromną.. Ale wchodzić z tym na Polskie Ka? :thumbdown: Połowa gracz chociaż ode mnie nie zagrała a wiesz Peti dlaczego? "Nie będę sie denerwował jak oni mają skrypty" Jestem świecie przekonany, że tak większość napisała i zamiast 2000 graczy mamy ledwie 300 o ile tyle jest :) Nie wyzywaj Raffa bo to jest jeden z nielicznych graczy na ka co są uczciwi ;) Dzięki jemu możesz się pochwalić, że wygraliście Włoski.

Pozdrawiam

xMako

• Prawda jest taka że główny admin forum sprzedał temat i na discordzie PEWNEGO GRACZA KA sprzedaje newsy by mieć ruch na forum :)

(...) za to JEDNOSTRONNE działanie?

Skoro zżera Cię ciekawość, to w tym samym czasie (plus minus kilka minut) informacja o ankiecie pojawiła się na forum, w grze, na discordzie i fanpage KingsAge.pl. Zawsze staramy się rozpowszechnić ważne informacje na jak największą skalę. Nie wiem gdzie tutaj zauważyłeś jednostronne działanie :/ Zastanawia mnie również żal dotyczący discorda (więcej info: Ogólny chat dla graczy KA), skoro sam na nim przesiadujesz i się wypowiadasz. Jeśli chcesz kontynuować, to zapraszam na priv, support lub tematu dotyczącego forum ;)

bezzzz.png

• xMakoSilverek nie jest do końca uczciwym i się o tym dowiedziałem. Co do włoskiego, to nie mam zamiaru się tym chwalić, bo to co się tam działo to był żart :) Sam sojusz Costa, gdyby nie Razjel i paru ludzi od niego to by poradził sobie z ekipą co była na włoskim.

Ardiey ja już tam dawno nie siedzę, bo wzajemne spijanie sobie z dzióbków i ave rafaell nie jest dla mnie. Zaktualizuj informację zanim zaczniesz się wymądrzać. Co do jednostronnego działania, no proszę Cię, nie bądź hipokrytą. Widać gołym okiem nawet dla laika jak działa tamten discord. Dziwne, że jak ja kiedyś proponowałem coś dla całej społeczności to zostałem "opluty", bo nie dostałeś zgody z góry. Ale tutaj temat s34, więc nie będę z Tobą tutaj dyskutował, bo to się mija z tematem tego wątku.

• Dlaczego x1 jest bardzo fajnym serwerem 8) I tak macie sporą przewagę przez załadowanie ogromną sume w korony wiec nie rozumiem waszego podejścia.. Dodam, że macie skrypty takie co opisują flagi, gdzie co leci i co leci :D Ja rozumiem używać tego na zagranicznych bo naprawdę wtedy wróg ma przewagę ogromną.. Ale wchodzić z tym na Polskie Ka? :thumbdown: Połowa gracz chociaż ode mnie nie zagrała a wiesz Peti dlaczego? "Nie będę sie denerwował jak oni mają skrypty" Jestem świecie przekonany, że tak większość napisała i zamiast 2000 graczy mamy ledwie 300 o ile tyle jest :) Nie wyzywaj Raffa bo to jest jeden z nielicznych graczy na ka co są uczciwi ;) Dzięki jemu możesz się pochwalić, że wygraliście Włoski.

Pozdrawiam

xMako

co do koron to nie gracze je wprowadzili tylko operator gry tak jak i inne zabawki ---jak myślisz czemu ?...czy aby korzystać czy aby nie korzystać?

co do skryptów--jeśli ktoś siedzi sam , ma troche pojęcia i zrobi scrypt to chyba sttaf jest od tego aby interweniować i albo robić zabezpieczenia w programie na zewnętrzne scrypty albo wyłapywać użytkowników ...pitrafia IP po proxy wytropic to i to by mogli gdyby było nie legalne

co do obrażania Rafaella --to nikogo nie można obrażać ani Rafaella ani Ciebie ani mnie!!!

i jeszcze ktoś pisał , że 1:1 to mu przypomina stare dobre serwery

otóż nie do końca --stare dobre serwery byłyby jeśli nie było by koła fortuny i całych tych zabawek ...no ale to już się "ne vrati panie Havranek"