Posts by darczyk7

a jaka jest najmniejsza możliwa liczba szpiegów przy których raport ze szpiegowania budynków uzyskamy przy szczęsciu ? miałem raporty z 13 szpiegami z uzyskaniem budynków nie pamietam czy przy mniejszej też były

więc nie powinno być w konkursie pytań które nie do końca są w odpowiedziach prawdziwe lub można je podważyć co uczyniłem ,tak jest minimalna liczba a szczęście nie ma tu do niej nic do rzeczy lecz każda mniejsza owszem szczęście takie czy inne.

widocznie coś w symulatorze nie tak moze tak bardziej praktycznie sprawdzajcie .... jak widać nawet 529 nie jest minimum.

,

Temat: darczyk7 śledzi Opuszczona osada (669|094)

Odebrane: 14.06.2018 00:22:10

Przekazane na: 16.06.2018 19:44:28 Przekazane przez: [player]darczyk7[/player]

Napastnik: [player]darczyk7[/player]

Osada: [village]680|90[/village]

Ilość: 529

Straty:

Przetwało: 529

Obrońca: [player]Lady Ann[/player]

Osada: [village]669|94[/village]

Ilość:  0   0   0   0   0   0   0   100  0   0   0  

Wyszpiegowane surowce:

535478 535478 535478 (1.606.434)

.

,

,

528 n Nie jest prawidłową odpowiedzią co mam raport oraz przekazałem go też dla Ardiey co zapewne potwierdzi nie wiem tylko dlaczego dane nie zostały poprawione

po co miałbym o tym pisać jeśli bym tego osobiście nie sprawdził

========

I dlatego darczyk7 uważam że każdy głos w dyskusji się liczy.

Jednakże 528 szpiegów to prawidłowa odpowiedź.

Sprawdź symulator w Koszarach ;)

Choć faktem pozostaje, iż przy mniejszych ilościach szpiegów w ataku udawało się otrzymać informacje o budynkach. Niemniej to kwestia conajmniej kilku składowych jest

,

pytanie nie było ile szpiegów w Ataku lecz w szpiegowaniu .... a 528 w szpiegowaniu nie jest to minimum aby być 100% pewnym a tym minimum jest ?

Łączę posty. Fruity

Oczywiście

Tylko widzisz Petirrosso ..

Tu chodzi o SZANSĘ 100%

Szanse zawsze masz..tylko trochę mniejsze. Poprostu Ci się udawalo

===================================

dlatego też 528-szpiegów jest to błędna odpowiedz poprostu wam się udało .... szukajcie dalej prawidłowej odpowiedzi.

Co do Konkursu profesora mogę napisać że 528 szpiegów nie jest to minimum aby być (100%) pewnym więc punkty przyznane za tą odpowiedz nie poeinny być przyznane poprostu jeśli komuś się udało prze szpiegować 528 szpiegami lub mniej po prostu wam się to udało o rapek jak ktoś chce uzyskać dla potwierdzenie zapraszam na 1sw.

// EDIT BY Reverse  

Post został przeniesiony z odrębnego tematu do właściwego oraz połączony.

Aby wysłać zwiad potrzebujemy pięciu szpiegów. Jest to minimalna liczba jaka może zostać wysłana. Z czasem będziemy musieli wysyłać więcej, jeśli przeciwnik również będzie posiadał szpiegów.

Gdy nasze jednostki się już wyprodukowały, możemy wysłać swój pierwszy zwiad. W tym celu:

.

nie jest to minimum (5) - 1 szpieg to minimum.

.

nie ma ile minimum musi być szpiegów aby przyniosły jaki kolwiek raport - w ataku 5szp to minimum

odpowiedz 50% własnych jednostek plus 1 szpieg do ilości szpiegów przeciwnika