Posts by Don Marczello

Te fajne czasy NN i S17, dobrze pamiętam jak zasypywali flagę po kilkanaście tyś. ataków, Piotr dostał tam niestety bana, ponieważ ktoś się włamał na jego konto, skasował wojo, nawrzucał niecenzuralnych treści suportowi i dalej już wiadomo ...

Na świecie drugim mógł dostać bana z innego powodu, zanim zmieniły się zasady to według tych starych było jakieś ograniczenie mieszczące limit przeprowadzanych ataków mieszczących się w przedziale jednej sekundy np. z 4-5 ataków w 1 sek., jeżeli tą barierę przekraczano to mógł być nałożony ban z podejrzeniem nienaturalnych zachowań, ale mogę się mylić i mnie poprawisz. To było dosyć dawno już, poza tym nie grałem na św 2.

Natomiast obronnego, czyli wyłapującego i wklejającego ataki grubych w postaci powiadomień na forum wraz z opisem wejścia i powrotu wojsk atakującego, które nie są zawarte w mechanizmie nawet funkcji premium - tak, macie, widziałem na zagranicznym jak działa, większy syf jak dozwolony KES.

Nikt na żadnym świecie PL jak i zagranicznym nie dostał bana za ikonki KES, w innym wypadku po co by używali gracze?

Pochwal się swoim programem. Rudzia może porównać implementacje waszego bota z kesem, wyjdzie co jest uczciwe.

Przecież to stara wersja KES jak świat, gracze mają dużo nowsze niż to co na zdjęciu widać, więc albo jesteś bardziej zacofany niż ja, albo udajesz tylko takiego nieogarniętego.

A i na koniec:

" Odświeżasz flagę - dalej widzisz, że atak wysłany kiedyś tam z osady x na osadę y to hrabie czy tarany."

Otóż to nie działa.

Jak odświeża się flagę to już są inne jednostki, dlatego jest to legalne, bo użytkownik siedzieć musi i sprawdzać ręcznie co parę minut czy coś nie dochodzi w atakach Panie mądralo.

Dobrze, czyli jeśli odpowiem to będzie to oznaczać, że jesteśmy winni?

To ja wybieram nie odpowiadać (nie ukrywam, że chętnie poruszyłbym niektóre punkty), chyba, że ucywilizujesz swoją wypowiedź i przynajmniej pozbawisz ją "bezsensownych smaczków" jak te z pierwszego zdania.

Co taka cisza, czyżby tak - już usunięte, musiałem nie zauważyć 1 zdanie nie miało tam wystąpić tym bardziej z błędem:)

Z tej wiadomości wynika wiele bzdur, lecz wiadomo po wniosku, winny się tłumaczy i próbuje przenieś winę na innych [czyt.] drugą stronę.

Ostatnio zrobiło się tutaj tak cicho, że średnio to już mnie interesuje,

ale na prośbę paru osób odpowiem na wyrażone wypowiedzi, opinie.

Zacytuje fragment:

"

6-ciu graczy to w rzeczywistości z 25 osób.

Ludzie tyłkiem na stołku siedzą po kilka godzin i fejki wysyłają i wielkie dymy o to.

"

Rozumiem, że wypowiedź dotyczy sześciu osób wchodzących na resztę kont mających do nich nielegalny dostęp poprzez dane logowania, niezgodne z zasadami GF, mówiące, że dzielenie się danymi logowania i hasłami jest surowo zabronione, do tego te 6 osób rozumiem gra przez 24 godziny na dobę w momencie akcji? -> Wątpię, bo by musiały nic nie jeść nie pić oraz przełączać się pomiędzy kontami co parę minut albo i sekund.

Bardziej oczywiste wydaje się granie po przez dwie-trzy osoby ustawiając nielegalne oprogramowanie w postaci ataków przez GP nazwane Botem do atakowania, na wielu kontach w DJ, a prawowici właściciele smacznie sobie śpią i nie wiedzą nawet o atakach wysyłanych przez "komputer".

Rozmawiałem z paroma osobami z DJ na św 35, jakoś tam pytali mi się jak wysyłać fejki, albo jak wstawić klina, ile off powinien mieć taranów/katapult

natomiast na św 34 w sposób mistrzowski potrafili zgrać po 200-300 ataków co do sekundy => przypadek?

Zostawiam to już dla czytających osób w tym Szanowny Support ...

Kolejne odpowiedzi w oparciu o poniższy fragment podzieliłem na części:

"

Cz. I

Teraz może trochę o zasłyszanych wnioskach podczas trwania serwera.

Na samym początku serwera Dj zapakowało kasę w grę i szybko podnosiło osadki, wniosek z waszej strony: bot do budowania wiosek.

Cz. II

Później zaczęliśmy bić świry które były na naszym terenie, zasłyszany wniosek z wewnątrz świrów: mamy dostęp do milisekund serwera i zdążamy grubymi przed klinami w tej samej sekundzie.

Obroniliśmy gracza do którego nikt by nie zdążył, tylko dlatego, że dzień wcześniej była u nas reglamentacja defa i zaczął mu schodzić deff sojuszowy, wniosek: bot nam poustawiał defa

"

Ad. Cz. I

Z pierwszą częścią wypowiedzi się nie zgadzam, bot nie buduje osad, lecz kasa za jaką zapakowali wasi gracze korony a następnie budynki, do tego nie trzeba żadnych umiejętności by klikać budynki, jednak na tak wolnym serwerze różnica jest ogromna dla kogoś kto gra bez kasy a kogoś z koronami.

Ad. Cz. II

Ciekawe kto taki wniosek Ci przedstawił?

Sam go wymyśliłeś, czy ktoś, lub nawet Ty z forum wyczytałeś?

Wklej tu prawdziwe argumenty, dowody, lecz tego nie zrobisz bo:

- Z reglamentacją defa to kłamstwo, ponieważ skany były robione na bieżąco przed akcją, w trakcie jej trwania oraz bezpośrednio po.

Wojsko nic się nie zmieniało na danym celu na którym była szykowana akcja w bliski-szybki sposób przejęcia.

Wniosek - nie bot a inne konta wasze grające w Świrach powstawiały deff, bo z czerwonych kropek tylko jedna osadka by zdążyła czyli liczmy 7-8 tyś. czarnych a nie 30-40 tyś.

"Magiczne umiejętności?"

O ile z 2-3 osoby potrafią grać u was b. dobrze to nie uwierzę, że całe DJ, to nie jest magiczna umiejętność a komputerowo-programowa, dla programisty to żaden problem napisać takie ułatwienie, z którego korzystacie.

Inna kwestia, podobno tacy krystalicznie czyści jesteście i uczciwi?

A GP albo my "NIE"

Spójrzcie wpierw na swój sojusz a potem krytykujcie np. nas.

Zapominacie o:

1. Waszym Bocie obronnym wstawiającym u was na forum - fladze ataki z nadchodzącymi hrabiami dodając czasy dojścia i powrotu ataków atakującego, po co tego używacie, no właśnie.

1. a)

Dopiszę tutaj jeszcze jedną kwestię, w której osobiście się doczepiłeś czyli
    o zrzut ekranu dotyczący mojej osoby i rzekomej flagi, ale po kolei:

Piszesz, że zrzut dotyczy mojego osobistego komputera, a skoro twierdzisz, że jest osobisty to skąd go masz i skąd wiesz że ode mnie, samo słowo osobisty wskazuje, że nie masz praw publikować publicznie zdjęcia, które dotyczy mojego pulpitu (powinieneś w nim opublikować same treści kingsage)

na którym nie tylko jest kingsage, ale i inne dane, zakładki i informacje, na które mogę sobie nie życzyć, bo nie dostałeś na to zgody - weszło RODO przypominam, a zrzut do którego się dorwałeś nielegalnie

był udostępniony tylko pod moją zgodą dla moich znajomych, więc mamy tutaj:

- publikacje pulpitu bez zgody właściciela

- nielegalny dostęp do tego zdjęcia po przez serwera Discord - bo tylko tam był umieszczony.

Jak widać nie jesteś krystalicznie czystą osobą porywając się na takie chwyty.

Co do tego kesa - jest on stosowany od wielu lat na wielu światach przez wiele osób, które go mają i używają, nikt jeszcze nie dostał bana na niego od Supportu, bo jest "Legalny" bez różnicy czy ktoś ma z ikonkami czy bez w przeciwieństwie do waszego zasranego bota.

Myślisz, że jestem idiotą i grał bym na czymś nielegalnym?

Wiele razy pytałem Support czy jest to dozwolone.

Gram na jednym komputerze na jednym publicznym IP, jeżeli by to było nielegalne albo w jakiś inny sposób bym był "oszustem" to już dawno temu dostałbym Bana. Naprawdę bardzo łatwo mnie sprawdzić po IP publicznym w porównaniu do innych osób korzystających z sieci anonimowych poprzez wykorzystanie np. TOR-a. Na zagranicznych bany leciały hurtem dla Polskich graczy którzy tak kombinowali.

2. Waszym Bocie atakującym, lub jeśli się mylę to

2. a)

Waszych nielegalnych zasiadaniach na "wielu-kontach", w praktyce paczka waszych znajomych znająca się po parę-naście lat udostępniła sobie nawzajem hasła, następnie jedna osoba pilnuje całą noc sojuszu i ma dostęp do wszystkich kont - zna hasła, jeśli jest potrzeba to budzi resztę, jeśli sama da radę to wchodzi na dane konto i na nim wstawia np. klina czy obronę - element zaskoczenia w grze zostaje uśmiercony, bo z daleka Bot wklejający ataki, z bliska możliwość wejścia na atakowane konto.

3. Kretach, donosicielach itp. My gramy czysto, podczas gdy Wy wszystko o nas wiecie, nawet moje zdjęcie z pulpitem macie, brak słów ...

Może nudna dla niektórych, my zostaliśmy bez przewagi grając w 3 osoby przeciwko reszcie ( Andronus, Tytytka i Ja ), ale dziękuje za miło spędzony czas ( przy obronie ) i gratuluje wytrwałości oraz wygranej. Szkoda że komputerek mi nawalił a Andronus i reszta się uśpiła bo dłużej bym powalczył.

matthew31

No tak pamięć, ale kto zostanie na KA do końca, aby ta pamięć była? Świry :P Więc wiesz, to taka ulotna rzecz jest. Jak nikt tego gdzieś nie podsumuje czy coś to nikt o tym pamiętać nie będzie.

Są światy które miały własną historię jak piszesz ale są też takie na których jesteśmy od początku walk więc historia dotyczy też nas.