Posts by P A T R O N

Selamun Aleyküm Hayırlı akşamlar öncelikle , şimdi ben yazınca yine bunlar buradan kaçacak ama yine boş durmak istemiyorum , Patron nickli oyuncuyu tanımıyosunuz doğukan unuttunuz tabi :) Bu Oyuncu şuan ateş klanımız şöyle böyle diyor ya hatırlatıyım dedim :) w31de Fıratın dostlarım dediği ve fedai ittifakına aldığı arkadaştır , bizim klanda klandan atılan olduu zmn v.s hemen toplayan savaşta hep pasif takılan ve fıratın okdr güvendiği için , köylerimizi bırakırken bile bıraktığımız , ama aslında ateş oyuncusuymuş :)) Bu arkadaş bide oyun başında pişkin pişkin bana mesaj yazdı w34de , gereken cevabı alınca ikileyip daha msjlar yazdı durdu ama cvp alamadı benden alamazda , çünkü bn seviyesine göre konuşurum bi adamla , Neyse ama şu bir gerçek , Oyunda olsa Herkes kişiliğini oynar .

multistar mustafadan hikayeler. :D kendı yaptıgını ben yapıyormusum gıbı anlatma mıllete mustafa mıstık :D 31 de herkes bılıyor oyun bırakanların hesaplarını alıp onların agzından msjlar atıp kendınızın topladıgını.. klana dagıtın dıye hesap verıyorlar sıze sız kendınız topluyor bırde oyunu bırakan kısının agzından msjlar atıyorsunuz hıc mı utanmanız yok :D cerebbum1 w31 de bu yaptıgınızı kanıtladı. yalan dolan hep sızde. sen kendını oyuncudan hıc sayma bıle. arada yatan mustafa :D

1. KingsAge.net takımında görevli olan takım üyeleri haricinde, bir üyenin forumda bir adet hesap açma hakkı vardır ; birden fazla hesabı olan kişilerin, hesapları kapatılır. Aynı IP adresinden bağlanan kullanıcılar ticket doldurarak bildirim yapmalıdırlar.

7. Forumdaki en yetkili kişiler Forum Yöneticileridir (administrator); forum yöneticileri forumun düzenlenmesi ve yönetilmesi konusunda yardım etmesi için moderatör atayabilir ve gerekli görürse bunları değiştirir. Forum yöneticileri; foruma yeni bölüm açabilir, mevcut bölümleri kapatabilir, kurallara uymayan kullanıcıları forumdan uzaklaştırabilir ve forum kurallarına aykırı hareket eden kişilerin oyunda da ceza alması oyun yöneticilerine önerebilir

a. Forum kullanıcılarının, forumdaki kural ihlalleri oyunlarında da bağlayıcı olabilir. Forumdaki kural ihlallerinin derecesine göre kullanıcının oyun hesabı ya da hesaplarının ceza alması oyun yöneticilerine önerilebilir.

dogru dıyon burdada 1000 tane hesap acılır yazıyo zaten :D

squallBabba kendi nickinle yazamayıp ufak hesaplı nickinle burada hakaret edıyorsun. daha düne kadar ahlaktan bahsederken bugun hakaret ediyor. kendinizle çelişiyorsunuz.

tıcket sıstemıne basvuracagım ekran goruntusu ıle

sana yazdığımı nerden çıkardın ???

forumun dışında ağlayabilirsin.

ayrıca bu yazınla coklu hesap kullandıgını kabul etmıs oldun. babba* ve squallbabba hesaplarının sana aıt oldugunu.

yazsıgımı ıyı oku :D squallbabba tekrar yazıyım anlayarak oku :D

squallBabba kendi nickinle yazamayıp ufak hesaplı nickinle burada hakaret edıyorsun. daha düne kadar ahlaktan bahsederken bugun hakaret ediyor. kendinizle çelişiyorsunuz.

tıcket sıstemıne basvuracagım ekran goruntusu ıle

:D :D vallaha komiksin :D kendı yazdıklarına bakmadan benım yazılarımı mı tahrık olarak goruyorsun.

kaşısana beni nasıl kaşıcaksın bakalım.

amacım para talebı degıl dıyosun ama iade edılecek kronların karşılıgının odememi oldugunu soruyorsun amacın bu degılse yatırdıgın kronları cayma hakkıyla gerı alma dusuncesınde bulunmazsın.
    bu arada guzel yıkama yaglama yapıyorsun agzın guzel laf yapıyor. tajenle aynı yerde yemek yedınız sanırım :D

sizde okadar kron basmasaydınız sıze zorla kron bastırmadılar sırf daha cabuk gelısıp ates klanını daha cabuk yenebılmek ıcın okadar kron bastınız. kron basmasaydınız da ozaman gorseydık boyunuzu.

mustafa bunları burda konusmak dogru degıl aslında ben dıyomuyum fıratın da 400 tane multısı var sızın kıtanızda dıye. demiyorum cunki birşeyi soylersem ispat etmem lazım o yuzden elınde delılın ısbatın yoksa bu sekılde konusma kardesım bak ben ne dıyoyorum sızın wp yonetım grubunuzda kendın dedın dıyorum cunkı elımde ekran goruntusu var buna ıstınaden dıyorum. senın elınde ne varda bu sekılde konusabılıyosun. o yuzden bu konuyu fazla uzatıp burayı meskul etmeyelım. haa geyik yapalım kaynatalım sohbet edelım eyvallah. devam :D

Öncelikle selamun aleyküm , Allahın selamını getirdim .

Bana iftira atılmış forumda olmadığım halda buna bi cevap vermek istiyorum .

Birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar hepimiz bu oyunu yıllarca oynuyoruz ve birbirimizi tanıyoruz , öncelikle milleti multiyle proxyle vpn ile iftira eden arkadaş ilker demir bu işleri en iyi bilen arkadaşımız bu oyunda , swda yakın arkadaşı oğuzla yüzlerce millet açıp millete sövmeyi gururla yapıp wpda birbirlerine atıyolar , tabi bunu size paylaşmıcam , burdaki kurallar gereği , çok ayıp bu yapılanlar bu bir oyun bugün ayrı ittifakdayız yarın beraber oynayabiliriz , ama küfür olursa iş değişir çok ayıp çok , bi server kaybetmişsiniz bu kadar çirkefleşmenin bi anlamı yok , herkese iyi oyunlar dilerim hayırlı akşamlar .

:thumbdown:

KÜFRE BİZDE KARŞIYIZ AMA HERKES AYNI DEİL. AMA SİZDE HERŞEYİ BİZDEN BİLMEYİN BAKIN BİZ SİZİ RAKİP KLAN OLARAK GÖRÜYORUZ DÜŞMAN OLARAK DEĞİL. TEK RAKİBİNİZDE BİZ DEĞİLİZ HEPİMİZ BİRBİRİMİZİ TANIYORUZ O YUZDEN KÜFÜR YAKIŞMAZ.

Tamu yani fırat doğru söylüyor 12 tane hesapları banlandı ama bunların çoğu star mustafanın multileriydi :D mustafa hıc ınkar etme wp yonetım grubunuzdaydım :D kendın dedın :D

siz incelemesenizde muhakkak rakiplerimiz ticket atmıştır ve hesabım diger oyun operatorler tarafından incelenmiştir. :D vpn bende her türlü yasak mecburen yasak internet cafe işlettiğim için yasaklı olan sitelere girmek için bile kullanılması yasak. 3 ayrı fılıtre ve ıcerık fılıtreleme programıda kullanıyorum ve vpn aramalara kapalı cafemde vpn acmaya calısanı gordugum anda SÜRESİZ BANLIYORUM... KAPI DIŞARI :D

Cumleten SelamunAleykum..
    Yazılanları okumaya geldim ama yorum yapmayacağım.. Gereksiz yere burada konu uzatmak taraftarı değılım.. Oyunda oyunculugumla cevap veririm.

Tek istemediğimiz şey karımıza anamıza kufur edılen hesapların acılmamasıdır..

Vpn kullanarak hesap acılması engellenebılırse bu sorunlar olusmayacak buyuk ıhtımalle..

vpn yasaklansın dıyosun ama vpn lerı en cok kullanan sızın klanınız ozaman ne yapıcaksınız ? fedaı wp grubunuzda vpn lerı sureklı degıstırın dıyen sendın :D :D

fedai klanını tebrik etmek lazım adamların multilerini ve bu multılere kimlerin girdiğini bilmemize ve ticket atmamıza rağmen bi türlü banlanmıyorlar buda demek oluyorki fedai klanı sağlam multi yapıyor.

ateş oyuncuları yenilgiyi hazmademeyip açtıkları onca illagel hesaba rağmen size duygu sömürüsü yapıyorlar demiş illeğalde çığır açan fedai klanıdır bence.