Posts by Wonderlive1973

Windows Vista ve XP artık desteklenmeyecek .!

1 Ocak 2019 Salı günü itibariyle, Windows XP ve Windows Vista için desteğimizi resmen sonlandıracağız.

Bu, 31 Aralık 2018'de bu eski işletim sistemleri için hizmetimizi durduracağımız anlamına geliyor. Vista ve XP kullanıcıları 2018 yılı boyunca her zamanki gibi oynamaya devam edebilir.

Bu tarihten sonra KingsAge oyununun ilgili sistemlerde başlatılabileceğini dair garanti veremiyoruz. Eğer KingsAge oyununu söz konusu tarih itibarıyla başlattıktan sonra problemsiz bir şekilde oynayabilirseniz: Şanslısınız!

Ancak, güncel olmayan bir işletim sistemi kullanırken sorun yaşamanız durumunda size yardım sunamıyoruz. Şimdiye kadar Windows XP veya Vista kullanıyorsanız, KingsAge oyununda heyecan verici maceralar yaşamaya devam edebilmeniz için daha güncel bir işletim sistemine geçmenizi öneriyoruz.

KingsAge Ekibiniz.

Sevgili Oyuncular,

Ne yazık ki yeni bir duyuruya kadar iletişim operatörü Türk Telekom üzerinden tüm mobil ödeme tarifelerini askıya almak zorundayız.

Diğer iletişim operatörleri etkilenmemiş olup, her zamanki gibi mobil ödeme için kullanılabilir. Türk Telekom'un hizmetlerinin yeniden ne zaman mevcut olacağı şu anda öngörülemiyor.

Diğer ödeme yöntemlerine geçmenizi rica ediyor ve verdiğimiz olası rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.

Gameforge Payment Ekibi

Merhaba Sevgili Oyuncularımız,

Kingsage oyun için 3.2.0 sürümü ve Lobi sistemi için 3.1.0 güncellemesi 02 Ağustos 2018 tarihinde yapılacaktır ;

* .De serverlarında saat 10:00

* Diğer tüm serverlarda saat 14:00

Oyun Güncelleme Özeti (v 3.2.0):

- HTTPS Anahtarı

- Oyun içi Ceza Tahtasının Kaldırılması

Lobi Güncelleme :

- HTTPS Anahtarı

Bilginize.

Kingsage.TR Takımınız.