Posts by czesio XXI

Dlaczego x1 jest bardzo fajnym serwerem 8) I tak macie sporą przewagę przez załadowanie ogromną sume w korony wiec nie rozumiem waszego podejścia.. Dodam, że macie skrypty takie co opisują flagi, gdzie co leci i co leci :D Ja rozumiem używać tego na zagranicznych bo naprawdę wtedy wróg ma przewagę ogromną.. Ale wchodzić z tym na Polskie Ka? :thumbdown: Połowa gracz chociaż ode mnie nie zagrała a wiesz Peti dlaczego? "Nie będę sie denerwował jak oni mają skrypty" Jestem świecie przekonany, że tak większość napisała i zamiast 2000 graczy mamy ledwie 300 o ile tyle jest :) Nie wyzywaj Raffa bo to jest jeden z nielicznych graczy na ka co są uczciwi ;) Dzięki jemu możesz się pochwalić, że wygraliście Włoski.

Pozdrawiam

xMako

co do koron to nie gracze je wprowadzili tylko operator gry tak jak i inne zabawki ---jak myślisz czemu ?...czy aby korzystać czy aby nie korzystać?

co do skryptów--jeśli ktoś siedzi sam , ma troche pojęcia i zrobi scrypt to chyba sttaf jest od tego aby interweniować i albo robić zabezpieczenia w programie na zewnętrzne scrypty albo wyłapywać użytkowników ...pitrafia IP po proxy wytropic to i to by mogli gdyby było nie legalne

co do obrażania Rafaella --to nikogo nie można obrażać ani Rafaella ani Ciebie ani mnie!!!

i jeszcze ktoś pisał , że 1:1 to mu przypomina stare dobre serwery

otóż nie do końca --stare dobre serwery byłyby jeśli nie było by koła fortuny i całych tych zabawek ...no ale to już się "ne vrati panie Havranek"

nie wiem ale szybkośc x1 a podboje po 14 dniach ???

kto to może sie rozwinąć ...gra tak troche za korony się kłania kto zapłaci ten odskoczy

jak wolny świat to i podboje po dłuższym czasie mogłyby być

szybki świat szybkie podboje

powodzenia wszystkim co zagrają

odp:

1. Włączyć pierwszy włącznik i poczekać 10 minut;

2. Wyłączyć pierwszy właącznik i włączyć drugi włącznik;

3. Przejść natychmiast do drugiego pomieszczenia. - Jeśli żarówka się nie świeci i jest gorąca to znaczy, że włącza ją pierwszy włącznik; - Jeśli żarówka się świeci to znaczy, że włącza ją drugi włącznik; - Jeśli żarówka się nie świeci i jest zimna to znaczy, że włącza ją trzeci włącznik.

istnieją dwie wersje

zasadniczo kombinujesz dobrze , ale teraz ułóż odpowiedni schemat zdarzeń i będziesz miał odp :)

Mamy dwa pomieszczenia połączone dość długim korytarzem. Oba pomieszczenia są niewielkie - nie można się nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy (np. drzwi się zamykają po przejściu i już nie otwierają).

Pytanie: W jaki sposób stwierdzić, który z 3 włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim?

dziekuje

znalazlem, odznaczyłem czego nie chce i ...innego efektu sie spodziewałem :)))

chyba za ciężkie to dla mnie jest i przestane tu zaglądać

to nie jest forum dla starych ludzi :[

witam

zarejestrowalem sie na nowe forum ( jakby nowe nie mogło adoptowac userów z poprzedniego) , no ale ok -...nic to , że w ogóle nie daje rady ale jak juz do czegos dochodze to kurcze nie dział

otóż napisane jest , że aby wyłączyc inne wersje jężykowe to trzeba jakieś oko przekreślone nacisnąć w górnym prawym rogu okna--

1. Jeśli nie chcesz widzieć wszystkich sekcji obcojęzycznych, skorzystaj z funkcji Forums On / Off. Przycisk znajduje się w prawym górnym rogu forum (przekreślone oko) - widoczne na zdjęciu w spoilerze. Opcja ta jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników!

tylko , że ja nie mam w ogóle takiego OKA

od prawej w górnym rogu mam:

lupa

chmurki

dzwonek

samego siebie

i wersje językowe na czarnym pasku

gdzie to oko znaleźć??