Posts by fly

ayrıca destek sistemini tehdit ettiğimiz iddiası yanlıştır. haksız ban attınız, köylerim toplandıktan sonra yani ticket açtıktan 4 gün sonra tickete baktınız. bunun üzerine '' ekibimizi oyundan çektik. '' dedik...

siz bunu tehdit olarak algıladınız, büyük harfi üslup boxukluğu olarak tanımlayıp ban attınız,

'' kim olıyorsunuz'' gibi ifadeler kullandınız.

yani yalan değil bunlar.

ticket görseli ordayken en üst op 2 kez yanıt verdi diyorsunuz. bi yalanlışlık var ortada...

destek sisteminin çalışma şekli değişmiş sanırım. kanıtlara göre değil de kendi fikirlerine göre ban kararı verir olmuşlar. büyük harfle yazmayı üslup bozukluğu sayıp bir oyuncuya kim olıyorsunuz diyebilen adminler türediği için üzülüyorum. ilkerdemir kardeşin durumunda ben olsam da gelen hammaddeyi kabul ederdim. gelen ham illegal hesaptan mı değil mi diye bakmazdım. başta iyi gelişen 5-6 arkadaştan ham almışken o arkadaşlarda biri illegal çıktı diyen marketten ham kabul etmek illegallik sebebi olamaz...

yahu bazı şeyleri de anlamıyorum mlsf. 17699803 id nolu ticketi 4 kez üst operatöre ilettim. 4 kez yanıt vermeden kapatıldı. ayıp, günah...

686

Büyük harflerle yazmayı ve cümle sonuna ünlem koymayı üslup bozukluğu olarak tanımlayan ve yanlı kararları ile mesnetsiz banlama kararı veren, bir oyuncuya "kim oluyorsunuz" diye hitap edebilen frappe admini adaletli olmaya davet ediyorum.

Ekibimin oyunu bırakma karanın ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. Gene büyük harflerle yazacağım, artık hakaret olarak mı algılıyorsunuz, yoksa küfür olarak mı orasını bilemiyorum.

Ben ve ekibim artık yokuz. BIRAKIYORUZ....

627

KA' da son açılan server 14.08.2019,

Gameforge' nin diğer bir oyunu Ogame' nin

30.09.2019

12.10.2019

20.12.2019

03.02.2020 tarihlerinde olmak üzere KA' nın üstüne 4 yeni sunucu açtığını biliyor musunuz?

Bir oyununa ihtimam gösterirken diğer oyununu savsaklayan Gameforge'yi kınarken,

hala şu berbat oyunu bırakmadığım için kendimden utanıyorum.

I protest Gameforge and KA developers.

623

Belki de kingsage'nin daha duyarlı bir oyun şirketine, operatörlerin daha özverili olduğu bir platforma satılması ya da taşınması daha hayırlıdır...

sorduğumuzda server problemleri vs vs sıkıntılardan bahsederken, gameforge'nin diğer oyunlarında arka arkaya yeni sunucuların açılması biraz düşündürücü.

Gameforge' nin bütün oyun sunucuları Almaya'da iken kingsage'ninki Malezya'da sanırım.

604

en son açılan KA serverinden itibaren iki yeni bitefight serveri açılmış...

bi sıkıntı var sanırım KA cephesinde.

Yönetimi özveriye davet ediyorum.

Biz KA oyuncularını bilgilendirin.

593

different kardeş vardı... 100 tane postu vardır belki new server diye... ona rağmen ne duyuru ne başka birşey...

kingsage yıkılma devrine girdi bence :)

yakında kapatılma ya da başka bir oyun şirketine devir haberini alırız.

geçmiş olsun.