Posts by mexicanwax

  W27 de Meddah Ali ile bir ittifak kurmuştuk adı neydi tam hatırlamıyorum kaybettik,doğrudur.-Ekibimiz sağlam değildi.Fırat felan zaten oynamadı o server Fedai kadrosu yoktu yani(başkanı bile).fedai ittifakının kaybettiğini kabul etmem mümkün değil ama kendim ve o zamanki ekibim kaybettik.


  Beni sen mi sıfırladın tam hatırlamıyorum ama benim için yiğidi öldür hakkını yeme kaybettim mi kaybettim derim sizin gibi ağlamam bahane arkasına sığınmam.Sonuna kadar mücadelemi gösteririm.Ekibimle başlar ekibimle bitiririm düşman ittifaka girmem.orda burda ağlamam ..uyku moduna yatıp Eşref saati kollamam. ;)


  Fedai ittifakı olarak w31 ve w34 de sizinle karşılaştık sonuç belli.Bak yine vize haftamdan dolayı 9.000 puandayım çok ilgilenemedim yani burada oyunculuk kıyasına gireceksek eşit şartlarda oynamamız lazım kron olarak vesaire.Ben her türlü kabul ederim istediğin bir yabancı serverda 0 kron ile sıfırdan karşılaşabiliriz.Ha kabul etmem diyorsan kronlu oynayan Fırat var mesela onla kapışın eğer gözün yerse 1v1 :)


  Ben hiçbir zaman abilerimi sıvazlayarak kron aldırmadım kendime.Hep kronsuz oynadım bu oyunu.Hiçbir zaman da yüksek ranklarda iddiam olmadı.Takım oyuncusuyum.Kendimce iyi oyuncuyum. Brezilya veya ingiltere serverda da yabancılar seni tokatlarken çok yardım ettiğimi hatırlıyorum.


  İngiltere Brezilya ve birçok internasyonel serverda oyunculuğum saygı görürken senin tarafından böyle basit bir eleştiriye uğramam ancak senin adına üzülmeme neden oldu.


  Dediklerini ve üste çıkma çabanı şaşkınlıkla karşılıyorum..Ama daha önce yazdıklarım geçerliliğini koruyor ; gerek kişisel olarak senin yetersizliklerin ve yaptığın ahlaksız hareketler olsun gerekse klan bazında ateş-usta ittifakının güçsüz,zayıf ve arkadan iş çeviren bir ittifak olduğunuz gerçeğini kabul etmenin zor olduğu realitesinin farkındayım.Ama biraz çabalarsan gerçekler yoluna rehberlik edebilir ve böylelikle kişisel olarak eksikliklerini ve nasıl daha iyi temeller üzerine bir ittifak kurabilirsiniz o konuda da bir çözüme kavuşursun umarım..


  İyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız :)

  iyiyiz çok şükür sayın Orpheus, birbirimizi yiyoruz her zamanki gibi :D siz nasılsınız?  İlkerdemir35, nick konusunda yanılmışsın... Mustafanın da günahına girmişsin .. Ben youregoismylego.. Senle de hiçbir zaman can kuzu kardeş olmadık diye hatırlıyorum.. Hakaret ve Küfür içermeden görüş bildirdim, eleştiri kaldıramayacak olan eleştiri yapmasın sonra üzülüyor.

  PATRON musun ÇIRAK mısın bilemedim ama. Bak güzel kardeşim.


  ATEŞ dediğin klanın mazisi nedir ki 1-2 senelik ittifak.


  1923* + BELA + ESKİ USTA OYUNCUSU 3-5 KİŞİ+ ESKİ ATILAN AV DAN 3-5 OYUNCU VAR.  YANİ ASIL SİZ TOPLAMA BİR İTTİFAKSINIZ ONA BAKARSAN. BİR DE FEDAİ İSMİNİN MAZİSİNE BAK.. KAÇ SENELİKMİŞ..


  Üstelik USTA + TURKD + ATEŞ birleşip... Bizim içimizden adam ayartıp 3 ittifak beraber FEDAİ'yi silmek gibi PEMBE RÜYALAR KURAN da biz değiliz.

  Tek ittifakız.İçimizde eski av oyuncuları da var bozkurt oyuncuları da var. konsey oyuncuları da var. Ama hepsi mutlu ve hallerinden memnun FEDAİ adı altında bulunmaktan kimse gocunmuyor hatta bir çok kişi reel hayatta birbiriyle görüştü bile.. Üstelik ATEŞ gibi tescillenmiş asıl TOPLAMA ittifakın hava gazını BİR KEZ DAHA aldıkları için şuan herkes coşkulu.. Önce world31 de gördük sizin oyun tarzınızı. Sekizinci gün serverdan kaçtınız emperor arif kaybettiğini kabul etti 4x4 bize göre değilmiş dedi. demedi mi sor kendisine...Serkanpower uyku moduna kaçtı biz vurdukça kaçmadı mı. Ardından Biz yönetim ekibinin ve fedainin operasyon oyuncularının büyük çoğunluğu server erken bittiği için BREZİLYA World24 e başladık.Çünkü tatmin olmamıştık ve world beklediğimizden kısa sürede bitmişti..Orada 15 gün geç başlamamıza rağmen de worldü kazanıp.Türkiyeyi başarıyla temsil ettik bu arada. TRyi biz bıraktıktan sonra FEDA içerisideki kripto üyeleriyle(bkz cerebellum1,karavezir) gibi .. savaş bitiminden 1.5 ay sonra bu bizim aramızda sayemizde yüksek puan yapan kriptolar ayrılıp farklı ittifak kurup hainlik yaparak DÜNYAYI KAZANMIŞ OLMAZSIN... KENDİNİZİ KANDIRIRSIN.


  DÜNYA 31'i oynayan HERKES, ateş denen ittifakın 8.gün topuklarına vura vura kaçışını HATIRLAR...UNUTMAZ! SEN İSTEDİĞİN KADAR SON 6 DÜNYAYI KAZANDIK DE.... ADAMA GÜLER OYUNU TAKİP EDEN BİRİSİ..


  W31 de şuan FEDAİ adı kalmamış türlü oyunlarla ama biz oynadığımız sürece ateş ittifakı bize karşı galip gelemedi. Aynı şuan olduğu gibi belki biz 6 AY sonra W34 ü salacağız ve ilgilenmeyeceğiz.Başka bir worlde başlayacağız.O zaman kriptolarınız yine çıkıp offline hesapları vurursa da SİZ O DÜNYAYI KAZANMIŞ OLMAZSINIZ..


  ÇÜNKÜ ŞUAN HERKES W34 ü de kaybettiğinizi biliyor.


  İki dünyada ATEŞ ve FEDAİ kapıştı..Tarih şöyle yazdı w31 den 8.gün kaçtınız, w34 den 12.gün kaçtınız. Mücadele bile gösteremediniz..

  Buradan manipülasyon yapmaya kalkmasa kimse, ben de gelip buraya aynen cevap vermek durumunda kalmazdım. O yüzden boş lakırdıya gerek yok. Her şey ortada.. Fedai sahipsiz değil, bir platformda hakkımızda atıp tutarsanız biz de cevap hakkımızı kullanırız.


  Tüm adminlerden bu tartışma için özür diliyorum.Daha fazla uzatmayacağım. Tüm oyunculara iyi oyunlar, Yöneticilere de iyi çalışmalar diliyorum:thumbup:

  mesajlarda hiçbir şey yazmayalım o zaman.


  "Ailesi Üzerinden gayrimeşru yollarla para kazanan biri"


  bu laftan ne gibi bir yasaklama bekliyorsunuz? ha yazdı mı yazmadı mı SqualBabba bunu bilemem fakat yazmış olsa bile bunun herhangi bir hakaret küfür içeriği yok. Ailesinin geçimini bahisten sağlıyor cümlesi gibi bir cümle bu. Gayri meşru derken tam olarak ne kastetmiş nerden bilebiliyorsun? Hakaret ve küfür bunun neresinde? Gerçek hayata yönelik tehtid bunun neresinde? Hangi bahane ile nasıl bir yasaklama istiyorsun?


  Ağlamanın da bu kadarı artık arkadaşım! lütfen bi durun abartmayın, yenildiniz, FEDAİ'ye karşı hep yeniliyorsunuz. Kabul edin, kabullenin.. İnkar aşamasını çoktan geçmiş olmanız gerekiyordu sizin.


  Örneklere bak hele, Ateşin en iyi askere sahip hesabı banlanmış bak hele bak.. Kardeşim durduk yere mi banlandı sağ üst kıtadaki sıkışıklık boş yere olmadı ya. Multi yaptınız yöneticiler gerekeni yaptı ve banlandınız.


  "Neden Ateş ile ilgili gözden kaçmıyor da Fedai olunca gözden kaçıyor. Ben haklı olduğumu düşünmediğim bir şeyi savunmam."


  cümlenden de anlaşılıyor ki Ateş ittifakının multi yaparken yakalandığını kabul ediyorsun birinci ağızdan fakat bir varsayım üzerine FEDAİ ittifakını da karalıyorsun... Sadece bir varsayım üzerine konuşuyorsun. İftira atıyorsun.


  Bence böylesi sizin için hayırlı oldu, o hesaplar yasaklanmasaydı da ağlayıp kaçacaktınız, şimdi en azından arkasına sığınacağınız bir bahaneniz var


  sevgili ateş olsa cürmü kadar yer yakacak oyuncular.Sağlıcakla Kalın fazla da üzülmeyin hayat bu değmez oyun için bu kadar kendinizi yıpratmaya, kazanmakta var kaybetmekte. Siz kaybettiniz işte.

  ilkerdemir35 burada algı yaparak bir baskı oluşturmaya çalışıyorsun arkadaşım lakin. Zaten kanıt olmadan adminler bir yasaklama işlemi yapamazlar. Jargon ve hakarete dayalı yasaklamalarda sana katılıyorum mesela ben bir dünyada sanırım w22 "karaktersiz" kelimesi yüzünden sınırsız yasaklanmıştım. Fakat 4-5 dünya sonra aynı kelime bana edildi ve ticket açtığımda yasaklanmaya gerek görülmedi ilgili kullanıcı. Bir çok farklı ülke serverinda oynadım İngiltere,Brezilya,Almanya v.s. oralarda birbirine her türlü küfür edilebiliyor ve onlar da bu konuda herhangi bir beis görmüyor(yöneticiler dahil).Bu ülkelerden ülkelere jargon değişikliği ve ülke örf adeti yapısı ile doğru orantılı yani.


  Sizin olmadığınız yerde oyun kalitesi bence düşmekten ziyade yükselişe geçer, çünkü bir kingsage oyuncusu olarak özellikle ATEŞ ve USTA ittifaklarının oynadığı her dünyada muhakkak çevirdikleri bir entrika, habersiz bir diplomasi bozma, düşman ittifaka casus yerleştirme gibi etik dışı hareketler gerçekleşiyor sizin tarafınızdan... Bunları yapan bir ittifakın liderinin de "etek giyip dolaştırırım" cümlesi fazla zoruna gitmemeli diye düşünüyorum.


  Hatta ve hatta bizzati olarak senin bir bayan oyuncuya uygunsuz bir kaç hareketini bilmekle beraber, reel hayatında da bu konularda sabıkalı biri olduğunu bilen biri olarak inan seninle aynı oyun ortamını paylaşmaktan hiç memnun değilim amma velakin sizin reel hayattaki loser karakterinizi oyunda bir winner gibi yansıtma çabalarınızı(onca multi ve illegal işlemlerle beraber) itina ile bozmak ve yerle yeksan etmek hoşuma gidiyor. Oyunu bari dürüst oynayalım, hilesiz oynayalım, edepli oynayalım. Tabi bir atasözü var " Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az" ...