Posts by Babba*

  Neden sürekli bize kaybettiğinizi çok iyi anlayabiliyorum

  Forum Kurallari


  Forum kurallarını okumalısın çocuk. Yazdığın her mesaj kurallara aykırı. Ayrıca oyun ismi ile forumda kullandığım isim aynı olmak zorunda değil. İstersem forumda 1000 tane hesap açarım. Ama sadece 1 tanesini kullanırım. Kullanmadığım hesaplar 3 ayda silinir ve ben forumu kullanmak istediğim zaman yenisini istediğim isimle açarım. Yeterki kurallara aykırı olmasın.


  Tabi sizler kuraldan anlamazsınız. Millete sövmek adına küfürlü hesaplar açarsınız çok mutlu olursunuz.

  Sayın Yöneticim


  Yukarıdaki had sınırlarını bilmeyen , kim olduğu belli olmayan şahıs had sınırlarını aşarak;

  Açık şekilde tehdit , sataşma ve tahrik yapıyor , hakaret seviyesinde cümleler sarfediyor.

  Gereğinin yapılması tarafınıza arz olunur.

  Saygılarımla.
  Bu arada patron yazan çocuk oyundan özel mesaj ile bana ulaşabilirsin. Şov yapmana daha fazla kendini küçük düşürmene gerek yok

  Orpheus hocam samimiyetinize inanıyorum öyle diyorsanız öyledir. Ama empati yaparsanız yanlış anlaşılmaya müsait bir olaydı. Bu tartışmayı kendi nezdimde kapatacaktım ama cevap hakkı doğdu bana bazı şahıslar yüzünden. Öncelikle ben multilerden ya da başka hesaplardan kimsenin ailesine veya şahsına küfür etmedim ettiysem de adam değilim. Kaç senedir oynuyorum kim İlker küfürbaz diyebilir ne zaman hakaretten banlandım beni tanıyanlar bilir Allah'ın selamını verip iftira atma Star. Varsa delilin ispatla numarama kadar biliyorsun burada yalan yanlış konuşma. Öyle bir olay varsa hesabımı dibine iskanlayıp köyümü vereyim sana. Ben bizzat Tamuyu arayp küfür olayını engelleyelim dedim. Kendisi de bilir. Tamuyu aramama rağmen grup konuşmalarında multilere gireyim de Serkan abi'ye küfür edeyim diye mesajı var. w28'de forumda Pagos'un ailesine küfür eden Tamu değil miydi. Destek sistemine hakaretten banlanan SqualBabba değil miydi ak kaşık gibi davranmayın. Multilerinizden w31'de aileme küfür eden Reverdance değil miydi kendi yönetim adamınız multi açıp açıp sövüyordu bana. Gruplarınızda senin de arkamdan küfür ettiğini okudum Star. Bana kanka kardeşim diye mesajlar atardın sizi eze eze yendiğimiz dünyalarda bu server mı sesin yükseldi :) Deliliniz varsa gelin çamur atmayın.

  Hiçbir zaman destek sistemine hakaret etmedim, herhngi bir şahsa da hakarette bulunmadım. w16 da devrettiğim hesaptan - o da şu anki hesabım değil- hakaret edilmiştir. w31 de hakarette bulunmadım. Hesabım Tamu hesabı ile beraber süresiz kapatılmıştı. Nedense sonra yönetim hesabı geri açtı. Ne kapanmasına ne de geri açılmasına hiçbir sebep bildirmedi yönetimimiz.Ve bu süreçte bir ittifakımız vardı ve yöneticisi idik. Banlanma sebebi forumda yönetime hakareti destekleyici tavırlar sergilemem imiş. Yeni server başladığında içinde kron olmasına rağmen bahsettiğim hesabı kullanmadım.


  En çok üzüldüğüm durum bu adamlar için kafalarına uyduk şu server a geldik. Hiç gereği yokmuş.


  Özellerinizi bir tarafa bırakın muhabbete devam edelim inşallah :)  Neyse nasılsınız arkadaşlar ?

  Seni kaşıntı tuttuğuna ve yazdıklarımı anlamadığına göre Ateş oyunucusu oluyorsun sanırım.

  Öncelikle şunu belirteyim biz klan olarak 1 oyuncuya kron alması çark çevirmesi için para göndeririz. Bahsi geçen oyuncumuz 50k puan olduğunda çarkı bizler için çevirir ve çıkan hammaddeleri oyun kuralları çerçevesinde dağıtır para gönderen kişilere. Sizler w34 de binlerce kron ile altı üstü 1 köylük hammadde alırken bizler kardeşliğimizin sayesinde aynı paraya milyonlarca hammadde kazanabiliyoruz.

  Oyun başlangıcında ilk sayfa oyuncumuz 7 kişi idi. 2. sayfada 4 kişi idik. Bize rakip gelen Ateş ve diğerleri daha puanlı ve kronlu üyelerdiniz. Ama sizin oyunu bilmemeniz sayesinde biz az paraya çok iş yapabiliyoruz. Asıl kroncu sizlersiniz nedense bu bahsettiklerime rağmen utamıyorsunuz  Sayın yöneticim sorum yukarıda belirtilmiştir. Amacım para talebi değil çünkü bunun yeri burası değil ayrıca günü tamamlanmış durumda bunun farkındayız. Ama bir sonraki serverda bu cayma hakkını suistimal edecek oyuncular çıkacaktır. Cayma süresini 48 saate düşürmeniz uygun olacaktır.


  Teşekkürler

  Değerli Yönetim


  Cayma hakkımız konusunda

  On dört gün içinde herhangi bir gerekçe belirtmek zorunda olmadan bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.

  Cayma süresi, sözleşmenin yapıldığı gün itibariyle on dört gündür.

  diye belirtilmektedir.


  Bu durumda iade edilecek olan kronlarımız karşılığı geri ödeme midir? Ya da yatırılan miktar komple mi iade edilecektir.


  Mesela biz kendilerine ATEŞ dedikleri ittifakı 2 günde sildik attık kenara. Geride savaşacak ya da savaşmak istemediğimiz güzel insanlar kaldı. 14 gün geçmeden biz cayma verirsek geri ödeme alabilecek miyiz?? Bu durumda rakip 14 gün dayanamayacak kadar güçsüz olduğundan haksız bir durum ortaya çıkmayacak mıdır ?


  Teşekkürler

  Değerli Yönetim


  Kingsage oyunu ile alakalı değişimler olacak mı ?

  Herkesin beklediği mobil uygulama veya diğer görsel değişimler ne zaman olacak.


  Rakip oyunlar milyonlarca üye toplarken bizler hala 100 kişi ile oynuyoruz. Firmadan para toplama dışında bir bilgi alabiliyor muyuz?


  Yıllar evvel oynadığımız , zaman tükettiğimiz tek oyun kingsage iken şu an en son oynamayı düşündüğüm oyun oldu kingsage. Gereksiz meydan okumalar dışında gelmemiz sadece alışkanlıklardan ibaret

  'Boş konuşan arkadaşlar lütfen forum muhabbet bölümünü meşgul etmeyiniz. Farkında iseniz forumu bile sadeleştirmişler her önüne gelen gereksiz sitemlerini yazmasın kafa şişirmesin diye. '


  Bize meydan okuyan Ateş ittifakı önce iğneyi kendinize batırmalısınız. Bize oyun oynattırmamak ve oyun akışını bozmaya çalışarak strateji oyununu kazanamazsınız ancak rakibi bıktırırsınız. Oyunu kuralları çerçevesinde oynamanızı tavsiye ederim.


  Uzun aradan sonra bize meydan okunduğu için gelmemeye yemin verdiğimiz TR servera geri döndük. İlk dikkatimi çeken yönetimin gayet çalışkan ve adil olduğunu gördüm. Belki kendi aralarında aldığı bir değişim kararı belki de art niyetli olanların geri çekilmesi olarak görebiliriz bunu. Ama sonuçta bu 34. server ın galibi yönetimdir. Yurtdışı serverlarda bu özveriyi kesinlikle göremiyoruz ayrıca sırf profile Türkçe yazdık diye banlanıyoruz. Yönetimler çok ırkçı yaklaşıyor duruma yabancı serverlarda yine de galip gelmeyi biliyoruz tabi. Bu durumu da gördükten sonra şu anki yönetimimize sitem etmek yerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur.


  Teşekkür Ediyorum.