Posts by S T A R

Tamam emrah tamam sen hep haklısın ne dersek diyelim , daha düne kadar senin bize nasıl yanaştığını hiç bilmiyoruz , senin klanımıza girip aslında kuyumuzu kazdığını ihanet ettiğini klanına ve aldığın köyleri bile yalvararak aldığını hiç bilmiyoruz , o swda sen herkesten daha çok beleş köye çöktün hiç unutma , ben oyun bıraktıktan sonra beni arayıp köy istediğini hiç bilmiyoruz , senin oyunculuğun klandan oyuncu atılana kadar direkt çökersin düşmana işlevin yok senin , hah bide dost gibi görünüp arkadan vurursunuz aynı mücahit gibi tam sizin oyun şekliniz , ben sizin gibi oynamaktansa hiç oyun bilmiyim daha iyi , siz bu oyunun krallarısınız çünkü 3 köy fazla olayım diye en yakın dostunuzu satarsınız :)

Diyorum ya muhattabım değilsin , beni bilen biliyor , oyuncuysa oyunculuğumla , adamlıksa adamlığımla , senelerdir kuruculuğunu yaptıım AV klanı , ve her swa ekibimle gidip , o ekibimi satmadığımı ve o ekibinde benim senelerce oynadığımı , peki seni kim biliyor , emrah bey ? her serverda bi klana yamanan ve o klanı satan hangi klan olsa orda oynayan ikiyüzlü bi oyun karakteri söyleyeceklerim bu kadar hadi eywallah . dahada yazmıcam sana .

Selamun Aleyküm Hayırlı akşamlar öncelikle , şimdi ben yazınca yine bunlar buradan kaçacak ama yine boş durmak istemiyorum , Patron nickli oyuncuyu tanımıyosunuz doğukan unuttunuz tabi :) Bu Oyuncu şuan ateş klanımız şöyle böyle diyor ya hatırlatıyım dedim :) w31de Fıratın dostlarım dediği ve fedai ittifakına aldığı arkadaştır , bizim klanda klandan atılan olduu zmn v.s hemen toplayan savaşta hep pasif takılan ve fıratın okdr güvendiği için , köylerimizi bırakırken bile bıraktığımız , ama aslında ateş oyuncusuymuş :)) Bu arkadaş bide oyun başında pişkin pişkin bana mesaj yazdı w34de , gereken cevabı alınca ikileyip daha msjlar yazdı durdu ama cvp alamadı benden alamazda , çünkü bn seviyesine göre konuşurum bi adamla , Neyse ama şu bir gerçek , Oyunda olsa Herkes kişiliğini oynar .

Hırsız ben hırsızım demez o yüzden 50 kerede yazsam bi anlamı yok :) Seni bu oyunda herkes biliyor burda hiçbişiden haberi yokmuş gibi davranan ilkeri oyundakiler gayet iyi biliyor , ACON un eşine söylediklerini , ettiğin hakaretleri , söylenen şeyleri biliyoruz o yüzden seninle tartışmaya girmicem , hadi oyununuza bakın burada tetiklenmeyin her gelene , Kimin ne olduğunu ALLAH biliyor hadi , iyi geceler Hayırlı akşamlar

Ve bizden bilmeyin dediğiniz kişi wp grubunuzda küfürler ettiğini açıklıyor nasıl bilmessiniz böyle kişilere gerekeni yapın ama bunu yapan en yakınınızdaki klanınız senatosu

Emrah Allahdan kork be allah aşkına . İlkerin sizin kıtanızda açtığı multilerin multilerinizin haddi hesabı yok , tabi hepsi ban yiyince hemen buralara gelir oldunuz opları baskı altına almak için , ama gameover burda nöbet tutmayın oyun oynayın , hadi iyi oyunlar size

Öncelikle selamun aleyküm , Allahın selamını getirdim .

Bana iftira atılmış forumda olmadığım halda buna bi cevap vermek istiyorum .

Birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar hepimiz bu oyunu yıllarca oynuyoruz ve birbirimizi tanıyoruz , öncelikle milleti multiyle proxyle vpn ile iftira eden arkadaş ilker demir bu işleri en iyi bilen arkadaşımız bu oyunda , swda yakın arkadaşı oğuzla yüzlerce millet açıp millete sövmeyi gururla yapıp wpda birbirlerine atıyolar , tabi bunu size paylaşmıcam , burdaki kurallar gereği , çok ayıp bu yapılanlar bu bir oyun bugün ayrı ittifakdayız yarın beraber oynayabiliriz , ama küfür olursa iş değişir çok ayıp çok , bi server kaybetmişsiniz bu kadar çirkefleşmenin bi anlamı yok , herkese iyi oyunlar dilerim hayırlı akşamlar .

:thumbdown: