Posts by Tao Ren

Noobatus, proszę Cię. Nie ma fizycznej mozliwosci by wyslac 15k atakow na 1 sekunde przez 6 graczy co pare dni. Nikt nie jest maszyną. Macie bota, jestescie oszustami i powinniscie byc zbanowani. Support ma dowody, wiec pozostaje nam czekac na ich werdykt.

A to że spreparowaliscie jakiegos screena z niby kontem dona, to pokazuje do czego sie w swojej hipokryzji posuniecie. Wstyd. Żenada.

Rozumiem i szanuję Pani zdanie, ale uważam że przedstawione dowody są aż nadto wystarczające. Poza wieloma rozmowami, które przekazalem supportowi na których RoboCop sam sie przyznaje do posiadania bota, czy wycinków z forum jak ten bot wkleja hrabie z flagi na forum, a których tu nie wrzuce ze względu na sprzecznośc z regulaminem. Jednak wrzucę tu screeny naszej flagi, bo to dotyczy s34 i mogę to zrobić, żeby pokazać w jaki sposób wariuje przy atakach DJ, niech gracze sami ocenią czy to normalne, czy jednak oszustwo graczy DJ. 2 screeny pokazują ataki zaległe, widać tam godzine 09:02 czasu w grze a ataki miały wejść na 09:01. Jak się bronić przed czymś co się opóźnia tak że klin nie ma racji bytu? A drugie 2 screeny pokazują te same ataki uchwycone w 2 odstepach czasu i ich totalną zmianę czasów wejścia, na koncu screena jest atak wcześniejszy niż póżniejszy przed nim. To zwykłe oszustwo które niszczy tą grę. Za takie samo coś Turcy dostali bana na czeskim. Permanentnego. Caly sojusz. Do tego dochodzi liczba tych ataków ktora wynosi 15000 co 2/3 dni. Od okolo miesiaca tak jest. Fizycznie jest niemozliwe tyle wysłać. Po prostu. Dziękuję :-)

To może ja porusze jakiś wątek, co myślicie o bocie, który posiada sojusz DJ? Potrafi sam wysyłać ataki, w ilościach po 15000 co 2 dni i tak od miesiąca. W momencie ataków buguje nam się flaga, wszystkie ataki robią się zaległe albo się przestawiają że wcześniejszy wchodzi po póżniejszym. Nie ma szans się przed tym bronić. Potem mogę powklejać tu screeny. Druga sprawa bot wkleja na forum czasy grubasów, ale to większość wie bo na włoskim można było go zaobserwować. Pewnie powiecie, powinienes zglosić to do supportu, odpowiedz brzmi zgłosiłem już w marcu. Support uznał że screeny to nie dowód (nie to co im dałem, tylko ogolnie że zrzut ekranu nie jest dowodem...), a za próbę odwolania się do wyższej instancji niż Nightmare zagroził banem w grze. Wiemy, że człowiek nie ma szans wygrac z komputerem i mimo dwukrotnej przewagi, jesteśmy na przegranej pozycji, ale po s34 będą kolejne światy na których równiez bedzie ten bot, który już zabił frajdę z gry. Dajcie znać co myślicie :):)

Prędkość x4

Prędkość jednostek x2

Bonus nocny aktywny 00:00 - 09:00

Maksymalny dystans podróży 50 pól

Ochrona podboju 14 dni

Po totalnie nietrafionym ustawieniowo s34 myślę, że warto delikatnie zwiększyć parę ustawień. Czuję, że moje typy sa najlepsze ponieważ rozgrywka bedzie dużo szybsza a jednoczesnie nie będzie wymagać siedzenia na grze 24/7 i pilnowaniu flagi. Predkość x4 to przy maks eko prawie 30k sury na godzine z boostami co daje bardzo szybki rozwój wszystkim, totalnie czyni nieskutecznymi koroniarzy jak na s34 RoboCop przy wlaśnie x1. :-) (chodzi o krecenie z koła po przebiciu pewnych barier punktowych, gdzie koło daje wiecej sury i tym bardziej koroniarze potrafią odskoczyć - latwa matma), predkość woja x2 to moim zdaniem taki czas który, jeszcze będzie do zaakceptowania dla graczy którzy nie siedzą na gierce cały czas. Kratka w kratke hrabią to 17 min 30 sekund, więc moim zdaniem optymalniej niż na x4 gdzie wynosi to 8 min 45 sekund. Czasem ten czas można w ogóle na fladze przeoczyć, zwłaszcza jak się nie posiada żadnych skryptów które wklejają flagę na forum, o czym już poinformowałem support więc nie sądzę by poruszać tu dalej ten temat. Ale na pewno by taki czas zmniejszył dysproporcję w przewadzę skryptu. :-D tak o was mówię GANG :D My, GP wolimy wygrać uczciwie. Jednak gdyby się udało wybrać takie ustawienia to wasz skrypt byłby bezużyteczny na kolejnym świecie. Kolejna sprawa bonus nocny, jego brak jest chyba tylko popierany przez no-lifów, osobiście nie widzę wielkiej różnicy miedzy tym do 8 a tym do 9, a z racji że ludzie wolą rano spać myślę że do 9 bedzie dla większości korzystniejszy. Maksymalny dystans podróży, to tak naprawde statystyka na papierze, ponieważ światy nowe są tak małe że zazwyczaj i tak da radę polecieć z jednego konca na drugi, ale 50 pól to chyba tak optymalniej, ale tu zaznaczam że troszkę z przymruzeniem oka patrzę na tą opcję do wyboru. Czas podboju, wybrałem 14 dni ponieważ przy eko x4 zazwyczaj przecietny gracz po tygodniu postawi hrabiego i podbije drugą osadę, kolejny tydzień to bardzo dużo czasu podczas ktorego zawsze się wiele zmienia na świecie i uważam, że dalsza ochrona po tym czasie nie ma sensu, w sytuacji jakze częstej gdy jakiś sojusz zdominuje jakiś rejon a nie może podbić przez np. 30 dni glownych osad przeciwników mimo że praktycznie są bez wojska. Zawsze jest przeniesienie, jeśli komuś nie pasuje okolica, lepsze to niż blokowanie rozwoju innych :-) tyle ode mnie.