Posts by xMakoSilverek

Robo kogo próbujesz oszukać, jesteście zwykłymi oszustami! Gram w ka 9 lat nigdy nie widziałem na x1 takiej sytuacji, że co 2 dni mamy po 16k ataków a nasz sojusznik po 10k. Kogo ty próbujesz oszukać?

- Tutaj ci zapodam dowodzikiem

Rudzia, nie ośmieszajcie się już. Poszła masa dowodów na tych oszustów. Nic z tym nie robicie, nigdy więcej nie wejdę na ten Polski śmieszny serwerek! Od s32, wysyłam wam dowody, nawet wasz słynny kolega z teamu widział jak bot jest na Włoskim serwerze uruchomiony i dobrze widział co on robi, bo jednak ślepy nie jest :thumbdown::thumbdown:

T

utaj dorzucam co ich kolega Petirosso pisał na forum.

Wszystko chyba jasne :):)

Hahah kto mnie podbił na s30?

Osady dostali gracze mojego sojuszu, xena rozbijała się offami gdy u mnie stało 80k czarnych i wielki płacz na forum, chcesz scriny bo mam ;)

Ty ale ja widziałem co na s32 pisałeś do Alejandro, wszystkie rozmowy mi wysłał, jak lizałeś mu dupkę " Jaki on to nie strateg wojenny i zawsze miałeś do niego szacunek itd i bla bla bla, potem prosiłeś czy chce przejść do gangu... Nie spodziewałeś się, że ci odmówi coo?"

Kozaczka nie musze zgrywać, każdy mój wróg wie jaki mam poziom gry, przynajmniej gram czysto nie tak jak wy na skryptach do ataków i bota do flagi.

Sojusz na s32 chciał DawidNN, chciał się zemścić na waszych graczach, wiec znów piszesz bajeczki. Wielki petirosso i razjelek z ekipą padli w miesiąc aa najwięcej będzie mi szczekał tutaj hau hau xD

Chyba sobie żartujesz, nigdy już nie zbiorę ekipy na waszą śmieszną ekipę ;) Nigdy nie zagram na Polskim świecie. Pokazałeś mi na s32 i s34, że twoja ekipa jest [ciach] ;)

Przede wszystkim nie zagram z jednego powodu, wasze skrypty niszczą grę, gdzie nasza ukochana Polska administracja się z tego śmieje i nic wam nie robi :thumbdown:

- Bota do flagi naprawdę jeszcze znosiłem

- Bota do ataków? Kpina jakaś! :cursing: Mamy po 16/17 tysiecy zgranych ataków od 6 waszych graczy, dodam, że akcje co 2 dni robi wasz bocik... Jak gram w ka 9 lat nigdy z tym się nie spotkałem, nasze największe akcje z multi fejkami wynosiło po 7-8k ataków ^^

Jesteście bandą oszustów, bez skryptów jesteście nikim :) Ta twoja śmieszna ekipa Petirosso i lizanie pupy Graculowi bo daje wam te skrypty.. :thumbdown:

Jak napisałem wyżej, mnie i mojej ekipy już na Polskim świecie nie zobaczycie, będzie sobie rywalizować między sobą kto ma lepszy skrypt wygra ;) Mam mase dowodów, na wasze skrypty, sami zniszczyliście grę. Skrypt miał być odpalony tylko na zagraniczne serwery, weszliście z tym na Polski, żenada!

//Usunęłam lub zmieniłam niestosowne słowa

Orestes

Owszem chciałem od ciebie Kesa i co w tym złego? Przecież Świrą ustawiłeś Bota, jak DJ robiło na Świrów akcje ;-) Baa sprzedałeś info, że DJ poleci w niedziele i faktycznie polecieli :D To się nazywa gracz, sprzedawczyk! :cursing: Dziwie się, że Robo cie przyjął z powrotem, gdzie takie fałszywe pyski dodawać do sojuszu :D;(;(

Pisałeś na początku s34, że dostaniemy od was ****** :D Powiedz mi czemu ja tego nie widzę? Raczej to my was lejemy :D Oj biedaczki, cały sojusz na traktatach albo przeniesieniach :D

Oj ten Gang z s30, tragedia :D

:D:D:D

Liczyłem, że DJ będzie rywalem na poziomie.. A tutaj wychodzi na to, że co robimy akcje to u was każdy atakowany gracz odpala traktat albo przeniesienia wali ile się da.. Brusy nawet na fejki odpala traktat :thumbdown:;(

Na dwie akcje bilans macie taki

12 traktatów

8 przeniesień

Jak tutaj grać a to dopiero początek serwera, gdzie każdy ma może po 1/2 offy :D:D

Nie pozdrawiam cieniasa petiegoo

Elo :*:D

Słuchaj wez już tyle nie szczekaj, jestes najbardziej fałszywą mordeczką naa KA. Sprzedałeś swoich ludzi do Świrów bo GP zabrało tobie osadkę. :D " Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje i to prawda" Jesteś leszczykiem i tyle ;) Pokazałeś na s32 jak na x4 nas pokonasz, w miesiąc zniknąłeś z mapy ^^

Wracając do tematu, ty już wiele razy upadłeś i jesteś nadal na dnie :thumbdown: Jeżeli wypowiadasz się na temat multi, to zamknij mordeczkę :D Na s32 dobrze wiedziałem co robisz, 3/4 konta miałeś i sobie je farmiłeś dla surki, myślisz, że nie wiem? Czasami Razjelek za dużo mówi hahah :D A śmie coś pisać, że my mamy multi ^^^^^^

Bez bonusu to nie jest gra, to, że ty Peti nie masz życia prywatnego nie znaczy, że inni go nie mają ;) Bonus na KA, to podstawa, nikt nie będzie siedział 24/7 XD

Prędkość: x1

Prędkość jednostki: x1

Bonus nocny: aktywny od 00:00 do 09:00

Maksymalny dystans podróży: 50

Ochrona podboju: 21 dni

//posty zostały połączone

Orestes

Dlaczego x1 jest bardzo fajnym serwerem 8) I tak macie sporą przewagę przez załadowanie ogromną sume w korony wiec nie rozumiem waszego podejścia.. Dodam, że macie skrypty takie co opisują flagi, gdzie co leci i co leci :D Ja rozumiem używać tego na zagranicznych bo naprawdę wtedy wróg ma przewagę ogromną.. Ale wchodzić z tym na Polskie Ka? :thumbdown: Połowa gracz chociaż ode mnie nie zagrała a wiesz Peti dlaczego? "Nie będę sie denerwował jak oni mają skrypty" Jestem świecie przekonany, że tak większość napisała i zamiast 2000 graczy mamy ledwie 300 o ile tyle jest :) Nie wyzywaj Raffa bo to jest jeden z nielicznych graczy na ka co są uczciwi ;) Dzięki jemu możesz się pochwalić, że wygraliście Włoski.

Pozdrawiam

xMako

Peti znawco od siedmiu boleści, nie blefuj z tym prywatnym dc bo to wielka jedna nie prawda :cursing:

Jeżeli coś takiego było, to tylko poszła ankieta od Raffa, by każdy mógł zagłosować ;) Nigdy nie napisał w prost "Macie głosować na x1 bo ja tak chce" Żenada :thumbdown: I będziesz tak teraz pisał do każdego i wielkie bzdury opowiadał, tfu.. Mam ochotę zaś cię pokonać ;) Szkoda mi marnować czasu troszkę, bo w miesiąc paść to poziom słaby i z "znawcy oraz wielkiego pettiego gdzie jego ego było ponad wszystkich, stał się malutki człowiek" :D XD

Ale tutaj nie są plemiona tylko KA.

Pamiętam jak kiedyś ktoś za taką antyreklamę bana wykleił :P

Ooo tam wyżej widzę, że burek wrócił. Sprostuję jego wypowiedź.

Na s32 to nie przegrał Słodziak, bo tam nie grał tylko była tam ekipa Razjela + ja, więc się tak nie podniecaj.

Oczywiście gówno burza dopiero nadchodzi :D:D Tak tak Peti, większość pod innymi nickami i teraz połowa powie, że tam od was nie grała nie? Hahah ;(^^ Ahh te wasze zagrywki :thumbdown::thumbdown:

Czas pograć na x1, ile można grywać na tych x4 ;)