Posts by DeliNuknettiin

Gençler sakin, birbirimizi kırmadan konuşalım:) bende w1 de piştim, yesrip ve maradidi sağolsun :)) eskilerdenim, burada tanıdığım bayağı da oyuncu var, herkese selamlarımı sunuyorum,

Kısacası bu tür oyunlarda ne kadar iyi oyuncu olursan ol, kron icat oldu mertlik bozuldu demektir. Para ile kron alınmaya başlanınca oyuncuların da huyu değişti sanırım.

Kim güçlü oyuncu konusuna gelince, serveri kim kazanıyorsa o güçlü demektir, yok efendim sen kron aldın, yok efendim bizi sattın filan boş işler, burada eskiler ve yeniler birbirini iyi tanır, kim nasıl oyunu okur bilinir, burada kingsage oyununun kaderini değiştirbilen oyuncularsınız, hepiniz iyi oyuncularsınız ben de dahil :)

biriniz eksik olsa oyunun tadı olmaz. Ben Türk serverler den bıktım abd servere kapak attım, usa w20 Türk klanın oldu, kazandık, buralar daha eğlenceli, sizde artık dışarı açılın, globalleşin, avrupayı fetih edelim Atiila gibi :)) usa yeni server açılınca gelin, gücünüz yetiyorsa burada kendilerini yenilmez ilan eden abd li,ispanyol, italyan oyunculara karşı oynayında bir görelim gücünüzü! w20 de kazandık ama neler çektik neler, Mustafa, Maraşlı, daha nice oyuncular iyibilir:))

Herkese selamlar.