Posts by ROH

  Jak rozumiem te utarczki słowne to tylko wstęp do ciekawej potyczki na s35, a nie jedynie przepychanki tak? :/ Poproszę jedynie, aby było grzecznie, zarówno tu, jak i na s35 ;)

  mam nadzieje,że beda w czynach tak waleczni jak w pyskówkach na forum.

  Liczę na uczciwość na serwerze w koncu to moj rewir :evil:

  Na tę hołotę nie masz co liczyć, porzuć wszelką nadzieję... 8o

  Dziewczyny, nie bijcie się. Wyśmiewając używanie traktatów czy przeniesień robicie z siebie kretynów, a przynajmniej hipokrytów, bo każdy z Was używa reliktów. A wypominanie sobie nawzajem kto dał dupy na którym świecie i za ile wywołuje zażenowanie, bo na każdym kolejnym ktoś musi odwalić kitę, by kto inny mógł się nazywać "zwycięzcą serwera". Chyba jeszcze nie znalazł się w tej grze lamus, co zrobiłby fuzję ze wszystkimi, byle nie przegrać, c'nie?

  Predkość x4 to przy maks eko prawie 30k sury na godzine z boostami co daje bardzo szybki rozwój wszystkim, totalnie czyni nieskutecznymi koroniarzy jak na s34 RoboCop przy wlaśnie x1. :-)


  Czasem ten czas można w ogóle na fladze przeoczyć, zwłaszcza jak się nie posiada żadnych skryptów które wklejają flagę na forum, o czym już poinformowałem support więc nie sądzę by poruszać tu dalej ten temat. Ale na pewno by taki czas zmniejszył dysproporcję w przewadzę skryptu. :-D tak o was mówię GANG :D My, GP wolimy wygrać uczciwie.

  Ale od "Gangu" to proszę się odjaniepawlić. :whistling:


  "My, GP wolimy wygrać uczciwie." - coś Wam nie wychodzi, bo mieliście i macie mnóstwo bobów budowniczych, których rozwijacie i przejmujecie. W zakładce "Podboje" widnieją głównie niebieskie kropki oznaczające, że kanibalizm to podstawa Waszej strategii... O posiadaniu szpiegów w innych sojuszach to już nie ma sensu się rozpisywać, bo przodujecie w tym.

  Zwróć uwagę na fakt, że bycie "koroniarzem" jest jak najbardziej uczciwe, gdyż koło fortuny to przykra część gry, więc proszę nie wieszać psów (cokolwiektoznaczy) na robokopie.

  Na skryptach się nie znam, ale podobno każdy sojusz z nich korzysta, toteż słaby to argument na oczernienie którejkolwiek strony...

  • Prędkość: x4
  • Prędkość jednostki: x1
  • Bonus nocny: aktywny od 00:00 do 09:00
  • Maksymalny dystans podróży: 30 pól
  • Ochrona podboju: 30 dni

  Przydałaby się zwiększona prędkość, gdyż relikty na przyspieszenie budowy rujnują budżet rodzinny. Prędkość jednostki mogłaby zostać standardowa. To piękne uczucie, kiedy po całym dniu marszu wojsko musi zawrócić z powodu traktatu. Długi bonus to świetna sprawa, mogę rozdysponować surowce i wojsko już po przyjeździe do pracy, zamiast robić to w trakcie jazdy (przy bonusie do 08:00), dzięki czemu zamiast tracić pieniądze na mandaty, inwestuję w zaplanowane przeniesienia, by móc dzielnie unikać walki. Skrócony maksymalny dystans podróży na pewno pomógłby trochę nowszym graczom na serwerze przed zostaniem pożywką dla tych, co zaczęli rozgrywkę pierwszego dnia. Długa ochrona podboju ratowałaby uboższych graczy od przedwczesnego włączenia ich osad w szeregi tych, którym ojciec nie skąpi renty i daje na Korony.


  Oczywiście bardziej spodobałby mi się pomysł otwarcia przyspieszonego serwera, bo przy spadkowej frekwencji na kolejnych około standardowych serwerach każdy wydaje się podobny do poprzedniego, ci sami gracze, w tym samym sojuszu, miejscu na mapie, z tą samą strategią, rozgrywka o łatwym do przewidzenia finale.