Posts by matthew31

  Trochę szkoda że otwieracie nowy serwer kiedy jeszcze trwa obecny. Tym sposobem sami zakończyliście s31, bo myślę że pozostali wybiorą się na nowy także brawo. Czasem trzeba czekać kilka miesięcy a czasem jest za wcześnie, no ale widocznie ciężko jest wszystkim dogodzić :thumbup::S

  Moim zdaniem traktaty to nic złego, tylko zależy w jakiej sytuacji są użyte. Jak ktoś zorganizował akcje i wszyscy się zaangażowali, dogrywali ataki a przy tym zarwali nockę to w takiej sytuacji postawienie traktatu przez gracza to już trochę niefajnie. Ale są też sytuacje przeciwne, jak np ktoś idzie w uśpienie, szpieg doniósł i nagle minute przed śpiochem ataki na fladze hehe. Można tak dużo wymieniać no ale to zależy od charakterystyki gracza.


  Szkoda że na s30 zabrakło wszystkim ducha walki, może jakby każdy się zaangażował do końca to serwer wyglądałby inaczej :|

  @Petirrosso


  Każdy ma swój styl gry, jak Świry czy inne sojusze lubią wbijać na martwe serwery to trudno. No ale wiadomo że nie liczy się to co jest na papierze, tylko to co jest w pamięci u innych. Raczej wszyscy którzy grali na danym serwerze wiedzą jak przebiegła rozgrywka i kto był zwycięski a co było pozniej to raczej nieistotne, przynajmniej dla mnie.

  @Petirrosso


  Ale to już trochę inna sytuacja. Wszyscy co tam grali doskonale wiedzą kto wygrał tamten serwer, GANG nie dał szansy nikomu i tylko to zostanie zapamiętane. Piszesz że BRT niedobite ciśnie dalej, ale przecież równie dobrze mogli wszyscy zacząć od nowa i też tak cisnąć. Idąc tym tropem wychodzi taka gra bez końca na serwerze, bo ciągle trzeba pilnować żeby żadna ekipa nie wbiła na serwer i nie robiła zamieszania. Na s31 może być podobnie, jak CN zakończy grę to nagle mogą wrócić ekipy przegrane i dalej grać. Dlatego jestem za tym aby martwe serwery, zwycięskie przez jeden sojusz zostały zamrożone. W takim sensie że tylko do odczytu, aby nie ujmować nikomu zasług.

  @Petirrosso


  Może i masz rację, jednak głównym naszym celem było przedłużenie serwera. Nie ma co się oszukiwać że ekipy Waldka i ABCD nie były za bardzo wymagające. Rozstrzygnięcie serwera w miesiąc jest trochę śmieszne, ludzie się zaangażowali i weszli w ten tryb gry a tutaj już koniec. Taka decyzja padła tylko i wyłącznie dla urozmaicenia rozgrywki, żeby jakoś ludzi zatrzymać, oczywiście plus tego jest taki że można zobaczyć jak kto gra z przeciwnego sojuszu. Wiem że niektórzy mają mi to za złe, również ze świrów. No ale po co trzymać kolejny martwy świat na którym nic się nie dzieje. Dla mnie osobiście te wszystkie osady po zakończeniu rozgrywki nie mają żadnego znaczenia.


  @Reverse


  No i tyle wystarczy, trzeba pamiętać że to jest tylko gra i mimo wszystko wszyscy musimy podchodzić do siebie z szacunkiem :thumbup:8)

  Nic jeszcze nie jest przesądzone i wszystko może się zdarzyć, także zaczekajmy do końca, wtedy możemy gdybać co kto mógł zrobić lepiej i kto jakie błędy popełnił.

  PS. Chyba powinniśmy dostać jakieś podziękowanie od Supportu za przedłużenie serwera :P