Posts by Petirrosso

  Ta nesca, jeśli grasz to na multi :) Czemu nie masz bana w takim razie skoro jesteś ka$$$ i to konto istnieje śpiące? Ha no właśnie :)


  Ja ustawienia s34 były ustawione przez Ardiey i Rafaell to s35 ma ustawienia chyba tylko dlatego, że zamiast słuchać graczy jak Donek, którzy naprawdę grają to słuchają ww wymienionych. Robicie z tej gry żart tak naprawdę.


  Tak btw ustawienia narzucone są w sumie lepsze, bo np. zrobię 10 kont, aby zagłosować i wyjdzie na moje tak? super, zacznę łamać regulamin tak, o - w sumie wyjdzie na to samo, bo gracze niegrający na serwerze są tyle samo warci w głosach co moje multi.


  Serio, tak się zastanawiam, czy ktoś cokolwiek z suppotu przemyślał co robi, czy sugerują się strategią firmy, zrobię na [ciach], będzie fajnie.... jak się nie uda to 30 promocji na korony tak o...


  Napisałbym więcej, ale mam jednego warna, a mimo prośby o bana go nie dostałem, a sam się banować to bezsens, bo jak ja zostanę zbanowany to zostanie na tym forum 6 osób i martwych 1.5k tematów :kappa:


  //Proszę starać się używać przyzwoitego słownictwa.

  Orestes

  Siema,


  Zapraszam wszystkich od SHADOW-a, Dona Marczello, Rafaella bądź Mako na serwer zimowy.

  Postanowiliśmy jako GANG bądź jako Au czy PUB bądź Paradise zagrać ostateczny serwer.

  Pojawimy się na nim jakąś pełną ekipą, nie tymi podróbkami co są na s34.


  Także już rezerwujcie termin, już zbierajcie ekipę. Proponujemy rozdział poszczególnych sojusz na ćwiartki, tak jak było na cudzie.


  Ten sparing wyjaśni wszystkie niesnaski pomiędzy nami. Ogólnie dyplomację powinna być out, ale mamy pewność, że Wasze 3 sojusze rzucą się na nas także możecie tak zrobić (jeśli nie macie ikry) :)


  Zastanówcie się dobrze i przywódców proszę o potwierdzenie uczestnictwa, a Panią CM Nightmare o przygotowanie serwera bądź Panią GA sylwia o prośbę od graczy PL KA na utworzenie takiego serwera.


  Pozdrawiam i zachęcam do zabawy :)


  //Edit by NIghtmare: Pomijając fakt, iż CM nie przygotowuje serwerów to nie ma szans na specjalny serwer "na życzenie".

  Ponadto forum nie służy do pogaduszek o botach czy rzucanie oskarżeń i inwektyw.

  Topic zamykam.

  s35 wygrało już AoD :)


  Szkoda tylko, że nie macie z kim walczyć ale no cóż, mało osób już w tę grę gra, niestety  Poza tym ciekawi mnie ile osób gra, które wybrały takie ustawienia. nesca ? głosowała na s34 i co i śpioch, bo słabo idzie... Zofijaa66 ? nie ma takiego gracza, karmazyn1983 ? nie ma, SKORPION1971 ? też nie ma, UltimateLosiu27 aaa zapomnij... Ryu Hayabusa no pewnie, że nie, więc jak mi ktoś jeszcze raz napiszę, że demokracja powinna rządzić to niech przyjmie inernetowego sierpa...


  Po co dajecie ludziom prawo wyboru, którzy nie grają, a potrafią psuć ustawienia...


  Brawo Pani GA, brawo Panie Moderatorze, ukłony za pomysł i za realizację Clap.

  Trzyma mnie sentyment i niektóre psy, które ciągle szczekają, wiesz zatarczki itp. :)

  Tak to bym nie grał, bo z gry kapitalnej zrobił się wyścig, kto bardziej oszuka, kto więcej wyda itp. :)

  Rudzia catch me if you can :)


  Tak całkiem serio, na s34 (nie wiem kto jest operatorem), ale legitnie logowałem się na 20 kont z sojuszu ..I..

  Żadnego z nich nie założyłem, z żadnym nie miałem interakcji, moje IP i sprzęt było od tego wolne, aczkolwiek mimo tego mogłem tam się dostać.


  Jeżeli potrzebuje Pani dowodów, to jest jeszcze chyba parę konto to napiszę wiadomość na konto SGO Rudzia o treści hej.


  Ciekawe czy mnie Pani namierzy :) Powodzenia życzę :)

  ROH-u, ale kto jest największym [ciach] s34? No wiadomo, że Mako :D [ciach] Próbuje rządzić graczami choćby jak dargan :D


  Tak odpaliłem bot-a u świrów i tak sprzedałem info, że będzie akcja w niedzielę, ale to każdy głupi by wiedział i beze mnie akcja byłaby zastopowana, bo nie tyle Marcello, a Megi pilnuje sojuszu :)


  A ty srako ile sprzedałeś i kogo? Zacząć Ci historię od s23? :) Więc zamknij twarz, najlepiej na wieki. Bo Dawidku pamiętaj jedno, więzi przyjaźni są większe niż cokolwiek. My w DJ mamy więcej ze sobą wspólnego niż Ty z KA :) Ciągle gości robisz sztuczną otoczkę że jesteś kozakiem, a jesteś zwykłym lamusem :) Po s32 i w trakcie rozmawiałem z DawidemN jak się staraleś, aby tylko była dyplomacja, więc nie kozacz tym s32 :)


  Poza tym robisz wyliczenia... a ile było z Waszej strony typie? Ucieczka dargana, speca etc? Jesteś cholernym hipokrytą. Wyliczasz komuś, a sami nie macie jaj. Gdyby dargan nie uciekł przeniesieniem to by choćby mi osady nie podbił [ciach].


  Dodam tylko na koniec, że Ciebie to xena sama na s30 podbiła. Takim byłeś zagrożeniem i dalej jesteś mrówką, bo sam niczego nie osiągnąłeś, jak nie alejandro to teraz dargan :) Masz swojego speca, ale co on umie? No właśnie. Niczym się nie wyróżniasz prócz kłapaniem :)


  Krzykaczy zawsze jest wiele i to chyba total co mogę o Tobie rzecz :)


  Zachęcam do wypowiadania się bez ciągłych zniewag innych graczy.

  I pisze to typ co prosił mnie abym do niego doszedł, bo chciał KES-a :) Poza tym z hipokrytami nie ma co dyskutować, bo to mija się z celem. Taka typowa pogawędka ze ścianą, wysłucha, ale i tak nie zrozumie.


  Rafaell racja poniosło mnie, ale to tylko dlatego, że nienawidzę hipokryzji, a niestety u Ciebie to występuje w stopniu zaawansowanym.

  Rafaell proszę Cię o jedno, nie wypowiadaj się, bo Twojego pieprzenia się czytać nie da. Wybrałeś parametry, a nie grasz, bo co? Ho ho obserwuje inne społeczności, taki ze mnie światowiec. Kogo to obchodzi, że obserwujesz? Chyba tylko Ciebie, więc nie pisz o tym. :)


  Tao Ren gracie uczciwie? Hmm... nie chcę pisać, ale Wasze GP ma tyle wspólnego z uczciwością co Grześ z piaskiem, który niósł do wioski. Dziwne, że sam logowałem się na 15 multi, które Wasz gracz zrobił, bo miał hasło niezmienione od 10 serwerów xD


  Tacy jesteście uczciwi, jedynie multi i przejmowanie swoich. Co do skryptu, akurat KES wyłapie wszystko niezależnie od ustawień. Jak? Pytaj twórcę. Wystarczy kliknąć mieczyk i Ci pokaże jakie są czasy, więc zapal sobie, a nie mędrkuj, bo też pieprzysz 3 po 3.


  Jak GF odpali x4 i x4 to sam Was dojadę, a jak będzie bez bonusu to jest to bardziej niż pewne :D Już pewien serwer zagraniczny pokazał ile mogę w pojedynkę jak mam chęć :)

  Można, jak najbardziej :) może Pani CM mogłaby tam szepnąć parę słów o serwerze typu cud albo jakimś prawdziwym speedzie to może na jesień/zimę firma otworzy (choć patrząc na dotychczasowy rozwój sytuacji to nikłe szanse).


  Ale ja ciągle wierzę i czekam, że albo będzie znów międzynarodówka speed albo zwykły speed dla społeczności.

  no dawajcie raz jeszcze x1, będzie fajnie, co Wy speeda chcecie? gorzej Wam? Kappa


  Prędkość: x2

  Prędkość jednostki: x4

  Bonus nocny: wyłączony

  Maksymalny dystans podróży: 180 pól (aby przeniesienia były nieefektywne)

  Ochrona podboju: 14 dni


  Pani GA sylwia czy nie można jakiegoś szybkiego serwera typu cud?

  Taki czasowy speed byłby zdecydowanie lepszy niż nowe światy.

  Nowy świat zaburzy trwający s34 i taki speed byłby fajnym odświeżeniem dla znudzonych grą na slow serwerach.