Posts by Petirrosso

  Trzyma mnie sentyment i niektóre psy, które ciągle szczekają, wiesz zatarczki itp. :)

  Tak to bym nie grał, bo z gry kapitalnej zrobił się wyścig, kto bardziej oszuka, kto więcej wyda itp. :)

  Rudzia catch me if you can :)


  Tak całkiem serio, na s34 (nie wiem kto jest operatorem), ale legitnie logowałem się na 20 kont z sojuszu ..I..

  Żadnego z nich nie założyłem, z żadnym nie miałem interakcji, moje IP i sprzęt było od tego wolne, aczkolwiek mimo tego mogłem tam się dostać.


  Jeżeli potrzebuje Pani dowodów, to jest jeszcze chyba parę konto to napiszę wiadomość na konto SGO Rudzia o treści hej.


  Ciekawe czy mnie Pani namierzy :) Powodzenia życzę :)

  ROH-u, ale kto jest największym [ciach] s34? No wiadomo, że Mako :D [ciach] Próbuje rządzić graczami choćby jak dargan :D


  Tak odpaliłem bot-a u świrów i tak sprzedałem info, że będzie akcja w niedzielę, ale to każdy głupi by wiedział i beze mnie akcja byłaby zastopowana, bo nie tyle Marcello, a Megi pilnuje sojuszu :)


  A ty srako ile sprzedałeś i kogo? Zacząć Ci historię od s23? :) Więc zamknij twarz, najlepiej na wieki. Bo Dawidku pamiętaj jedno, więzi przyjaźni są większe niż cokolwiek. My w DJ mamy więcej ze sobą wspólnego niż Ty z KA :) Ciągle gości robisz sztuczną otoczkę że jesteś kozakiem, a jesteś zwykłym lamusem :) Po s32 i w trakcie rozmawiałem z DawidemN jak się staraleś, aby tylko była dyplomacja, więc nie kozacz tym s32 :)


  Poza tym robisz wyliczenia... a ile było z Waszej strony typie? Ucieczka dargana, speca etc? Jesteś cholernym hipokrytą. Wyliczasz komuś, a sami nie macie jaj. Gdyby dargan nie uciekł przeniesieniem to by choćby mi osady nie podbił [ciach].


  Dodam tylko na koniec, że Ciebie to xena sama na s30 podbiła. Takim byłeś zagrożeniem i dalej jesteś mrówką, bo sam niczego nie osiągnąłeś, jak nie alejandro to teraz dargan :) Masz swojego speca, ale co on umie? No właśnie. Niczym się nie wyróżniasz prócz kłapaniem :)


  Krzykaczy zawsze jest wiele i to chyba total co mogę o Tobie rzecz :)


  Zachęcam do wypowiadania się bez ciągłych zniewag innych graczy.

  I pisze to typ co prosił mnie abym do niego doszedł, bo chciał KES-a :) Poza tym z hipokrytami nie ma co dyskutować, bo to mija się z celem. Taka typowa pogawędka ze ścianą, wysłucha, ale i tak nie zrozumie.


  Rafaell racja poniosło mnie, ale to tylko dlatego, że nienawidzę hipokryzji, a niestety u Ciebie to występuje w stopniu zaawansowanym.

  Rafaell proszę Cię o jedno, nie wypowiadaj się, bo Twojego pieprzenia się czytać nie da. Wybrałeś parametry, a nie grasz, bo co? Ho ho obserwuje inne społeczności, taki ze mnie światowiec. Kogo to obchodzi, że obserwujesz? Chyba tylko Ciebie, więc nie pisz o tym. :)


  Tao Ren gracie uczciwie? Hmm... nie chcę pisać, ale Wasze GP ma tyle wspólnego z uczciwością co Grześ z piaskiem, który niósł do wioski. Dziwne, że sam logowałem się na 15 multi, które Wasz gracz zrobił, bo miał hasło niezmienione od 10 serwerów xD


  Tacy jesteście uczciwi, jedynie multi i przejmowanie swoich. Co do skryptu, akurat KES wyłapie wszystko niezależnie od ustawień. Jak? Pytaj twórcę. Wystarczy kliknąć mieczyk i Ci pokaże jakie są czasy, więc zapal sobie, a nie mędrkuj, bo też pieprzysz 3 po 3.


  Jak GF odpali x4 i x4 to sam Was dojadę, a jak będzie bez bonusu to jest to bardziej niż pewne :D Już pewien serwer zagraniczny pokazał ile mogę w pojedynkę jak mam chęć :)

  Można, jak najbardziej :) może Pani CM mogłaby tam szepnąć parę słów o serwerze typu cud albo jakimś prawdziwym speedzie to może na jesień/zimę firma otworzy (choć patrząc na dotychczasowy rozwój sytuacji to nikłe szanse).


  Ale ja ciągle wierzę i czekam, że albo będzie znów międzynarodówka speed albo zwykły speed dla społeczności.

  no dawajcie raz jeszcze x1, będzie fajnie, co Wy speeda chcecie? gorzej Wam? Kappa


  Prędkość: x2

  Prędkość jednostki: x4

  Bonus nocny: wyłączony

  Maksymalny dystans podróży: 180 pól (aby przeniesienia były nieefektywne)

  Ochrona podboju: 14 dni


  Pani GA sylwia czy nie można jakiegoś szybkiego serwera typu cud?

  Taki czasowy speed byłby zdecydowanie lepszy niż nowe światy.

  Nowy świat zaburzy trwający s34 i taki speed byłby fajnym odświeżeniem dla znudzonych grą na slow serwerach.