Posts by Rafaell

  Hey


  For several years I have been running a discord channel dedicated to KingsAge for Polish players.

  Today I come out with the initiative to extend it to everyone. We talk mainly about the game, but also about other matters.


  This can be an opportunity to make new friends. It can also be an opportunity to play together.

  Making new alliances.


  It is also for the sake of popularizing as well as for the entire KingsAge community.  https://discord.gg/jvW9xee


  I cordially invite you. :)

  A no właśnie "dowody" w tym rzecz, że na skrypty są, a na układy czy znajomosci już nie ma. No ale to tylko moja opinia, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.


  Nie chcielibyście mnie na GO. Połowa serwera by mnie znienawidziła, prędzej też byście mnie sami wyrzucili albo w ogóle nie przyjęli :)

  Ja już sobie wyobrażam to ręczne wysyłanie ataków w takich ilościach, ślęczeniem przed planerem w sezonie letnim co 2-3 dni. Kogo chcesz oszukać noobatus ?


  Nie problem wyslać zwiad, albo koszary przy 1 lv, ale to są pojedyncze ataki. Potrzeba na to sporo czasu, cierpliwosci, a nawet refleksu.


  Powyższe teksty w stylu . Tej siły już nie zatrzymacie albo Ogloscie Kapitulacje to faktycznie świadczą o ignorancji, bucie, niedocenieniu przeciwnika.

  Na czeskim serwerze zbanowali turków. Chociaż na włoskim też support jest czuły na niektóre sprawy, jak np. na Pushing. Wykorzystywanie mniejszego konta do podbija osad. Banowali na okres 7 dni.  Na polskim jest może za duża tolerancja, znajomości albo wciąż za słabe dowody, które by umożliwiły podjęcie działań.

  x1,x1,czyli podstawowe ustawienia na 19 PL światach w KingsAge.  Czy totalnie nietrafiona bądź trafiona na nowym św 34 to można nad tym dyskutować. Dobrze, że wróciło coś co pojawiało się notorycznie aż do 11 świata,


  Problem raczej leży gdzie indziej, wtedy nie było koła fortuny. Tutaj gracze trochę przesadzili z inwestycją w korony. Patrząc jednak na aktualne sojusze to te różnice już nie są takie duże, jak na początku gry. Rozgrywka będzie dłuższa, szybko się nie zakończy. Niektórzy lubią taką grę.

  Obserwuje również świat Czeski oraz Brazylijki tam już od startu świata większość graczy, rozwijała się na jednakowym poziomie bez inwestycji. Inna społeczność, może mniejsza liczba graczy, ale nikogo nie skusiło by mieć nad kimś przewagę.  Przechodząc do sedna, uważam, że takie światy też są co jakiś czas potrzebne, to co się powinno zmienić to sposób finansowania tej gry, który byłby bardziej sprawiedliwszy dla wszystkich graczy.

  Prędkość: x4

  Prędkość jednostki: x2

  Bonus nocny: aktywny od 00:00 do 08:00

  Maksymalny dystans podróży: 50

  Ochrona podboju: 21 dni


  Jeśli jest taka możliwość, to ustawienie ochrony przeciw mocniejszym graczom 10:1 na stałe .

  Spójrzcie jak wygląda czeski czy brazyliski przy tej prędkości x1. Gdyby tak niektórzy nie szastali pieniędzmi również przyjemniej by się grało na PL . Ale w sumie nie to jest najgorsze, ale oprogramowania/skrypty, które mają nieliczni a nie widnieją na forum jako dozwolone.


  Prędkość x1 jest dobra, a jak komuś się taka nie podoba, to po co się męczy gra ? Na pewno jakaś nowość, odmienność, powrót do korzeni.


  Jeśli chodzi o mnie to gram i uważnie się przyglądam.