Posts by Rafaell

  x1,x1,czyli podstawowe ustawienia na 19 PL światach w KingsAge.  Czy totalnie nietrafiona bądź trafiona na nowym św 34 to można nad tym dyskutować. Dobrze, że wróciło coś co pojawiało się notorycznie aż do 11 świata,


  Problem raczej leży gdzie indziej, wtedy nie było koła fortuny. Tutaj gracze trochę przesadzili z inwestycją w korony. Patrząc jednak na aktualne sojusze to te różnice już nie są takie duże, jak na początku gry. Rozgrywka będzie dłuższa, szybko się nie zakończy. Niektórzy lubią taką grę.

  Obserwuje również świat Czeski oraz Brazylijki tam już od startu świata większość graczy, rozwijała się na jednakowym poziomie bez inwestycji. Inna społeczność, może mniejsza liczba graczy, ale nikogo nie skusiło by mieć nad kimś przewagę.  Przechodząc do sedna, uważam, że takie światy też są co jakiś czas potrzebne, to co się powinno zmienić to sposób finansowania tej gry, który byłby bardziej sprawiedliwszy dla wszystkich graczy.

  Prędkość: x4

  Prędkość jednostki: x2

  Bonus nocny: aktywny od 00:00 do 08:00

  Maksymalny dystans podróży: 50

  Ochrona podboju: 21 dni


  Jeśli jest taka możliwość, to ustawienie ochrony przeciw mocniejszym graczom 10:1 na stałe .

  Spójrzcie jak wygląda czeski czy brazyliski przy tej prędkości x1. Gdyby tak niektórzy nie szastali pieniędzmi również przyjemniej by się grało na PL . Ale w sumie nie to jest najgorsze, ale oprogramowania/skrypty, które mają nieliczni a nie widnieją na forum jako dozwolone.


  Prędkość x1 jest dobra, a jak komuś się taka nie podoba, to po co się męczy gra ? Na pewno jakaś nowość, odmienność, powrót do korzeni.


  Jeśli chodzi o mnie to gram i uważnie się przyglądam.

  207


  Sei molto ostile.

  Mi piacciono gli italiani, sto solo prendendo in giro.

  Forse un giorno suoneremo di nuovo insieme, ma in un'alleanza comune.

  Ho un'idea ;]

  Non essere arrabbiato, amore :)

  oh, non fare così, Espo scrive e gioca con noi sulla capanna,

  da dove viene questo razzismo?


  Fratelli e sorelle dalla Spagna e dall'America sono più amichevoli :)


  205 :)