Posts by Rafaell

  Razem z Ardiey, mamy tego fanpage na Facebooku: kingsagepl

  Co jakis czas staram się coś wrzucić, pokazać jak wygląda swiat, jak przebiega gra, kiedy start serwerow oraz aktualne informacje. Tez działam charytatywnie, nikt mi za to nie placi, ba nawet nie jestem związany żadna umowa. Zeby tego było mało, ostatnio odbyła się zrzutka na promocje tego fanpage. Znalazło się kilku graczy, którzy chcieli pomoc w rozwinięciu kanalu, bo to tez przekłada się na wieksza ilosc osob biorących udział w grze.


  Jeszcze wczesniej, przed oficjalnym DC - postanowiłem stworzyc kanal, który zrzeszal by wszystkich graczy wpierw z myślą o PL potem o zagranicznych, chociaz on glownie jest dla naszych rodaków.


  Można zrobić, różne fajne projekty tylko wymaga to oczywiście czasu, checi i zaangażowania.


  Rozumiem, musicie jednak stwierdzić, że kiedyś tu po prostu wiecej sie działo. Było sporo eventow, gdy wciągu roku zbliżały się święta cos było organizowane. Nawet teraz, gdy jest to głupie Hallowen, które z swoich poglądów nie obchodzę, ale widać że sporo gier przegladarkowych wprowadza takie różne dodatki. Tego ostatnio nie ma. Z tego co pamietam to wprowadziliście to złote kolo fortuny na sw 30. Prezentu w inwentarzu na Święta Bożego Narodzenia w tamtym roku tez gracze nie dostali. Happy % na zakup koron tez juz dawno nie widziałem. Na 10 lecie istnienia KingsAge mozna bylo zrobić z tego fajne wydarzenie, nic , cisza kompletna . Nie chodzi juz o polski support, ale o support międzynarodowy.


  Dlatego też wielu graczy, zastanawia się skad i za co tez te awanse, skoro nieprzekłada się na to jaki mamy stan rzeczy w tej grze. No chyba, ze za to co robicie dla gameforge(inne gry itp.), ale nie konkretnie dla graczy KingsAge.

  Tak, jak wyżej przedmówca.


  My jako Polska społeczność wymagamy większego zaangażowania naszego supportu.


  Mam nadzieje, że wasze awanse przyczynia się do jeszcze większej wytężonej pracy na rzecz graczy.


  Oczekujemy eventow wewnętrznych jak i zewnętrznych(forumowych) ,speed serverow, szybkiego reagowania na problemy graczy oraz wprowadzania pomysłów, które przyczyniłyby się do rozwoju tej gry oraz do pojawienia się w przyszłości nowych graczy, których z roku na rok coraz mniej.


  Dziekuje

  KingsAge - what's the future of this game?


  Hello dear KingsAge players, and dear administration.


  As many have noticed, for a long time there has been no activity on the site, except for the release of a server once every 2-3 months and the decreasing number of players in the new world.

  The old players leave, new ones are nowhere to be seen.


  No new updates.

  No new global events. Recently, it was probably the increase of the wheel of fortune with gold relics.


  When was the last speed server? Does anyone still remember that?


  Just 10 years have passed since the first servers were opened, a lot could be done for the benefit of this game and the community that is still playing and hoping.


  My suggestions:

  - closing dead servers, each subsequent one should last a minimum of one year, after that time a given alliance must have a certain advantage or dominance in the form of acquired enemy settlements over other alliances.

  Maybe then it would be worth introducing a hall of fame for the winning alliance in a given world?


  - A system of decorations in the player's profile, medals and prizes in the form of crowns for winners.

  Awards and prizes for the best attacking and defensive player in a winning world.


  - At least once a year, a speed global server for the entire KingsAge community - just as it used to be. Included awards and special decorations.


  - Creating a mobile app - for example with the function of notifying about upcoming attacks. It would also be good advertisement for this game.


  - First of all, more advertising about KingsAge on web games websites and forums.


  - Making a YouTube video encouraging players to play KingsAge


  -More events for various occasions: festive. Suggestion:

  Framed graphics, e.g. on the snowflakes appearing after which you can get a specific relic in your inventory, or combining individual elements / puzzles in a special tab. You could get a random prize once a day or a number of luck stones to draw on the wheel of fortune.

  On the occasion of the upcoming Christmas: Advent calendar.

  All you need is a little imagination, a good programmer and computer graphics.


  - The ability to quickly remove buildings that are being removed.

  For example an opponent who has lost a settlement has set up a list of all buildings to be removed, and we cannot build a wall quickly.

  So you have to click one function, which would allow you to undo all the removed buildings.


  - More respect for honest players, punishing those who use illegal settlements, illegal scripts and bots with all severity, and you betyer believe that there is a lot of it.

  I think there could be even more ideas. I didn't really mention a lot of them.


  Dear administration, dear volunteers! You do very little! Unfortunately that is the truth.


  Unfortunately, after the forum events nothing happens, and they are not very popular anyway.


  I think you should all get involved in a specific job for KingsAge players, the result will be satisfaction and maybe the emergence of new players willing to play.


  Feel free to discuss.

  Hi  I have been running an unofficial KingsAge channel for Polish players for several years.


  Today I am taking the initiative to extend it to everyone. We're talking mainly about the game, but also about other things.


  This can be an opportunity to make new friends. It can also be an opportunity to play together.

  Making new alliances.


  It is also for the sake of popularizing as well as for the entire KingsAge community.  https://discord.gg/JF4Efze


  I cordially invite you. :)

  A no właśnie "dowody" w tym rzecz, że na skrypty są, a na układy czy znajomosci już nie ma. No ale to tylko moja opinia, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.


  Nie chcielibyście mnie na GO. Połowa serwera by mnie znienawidziła, prędzej też byście mnie sami wyrzucili albo w ogóle nie przyjęli :)

  Ja już sobie wyobrażam to ręczne wysyłanie ataków w takich ilościach, ślęczeniem przed planerem w sezonie letnim co 2-3 dni. Kogo chcesz oszukać noobatus ?


  Nie problem wyslać zwiad, albo koszary przy 1 lv, ale to są pojedyncze ataki. Potrzeba na to sporo czasu, cierpliwosci, a nawet refleksu.


  Powyższe teksty w stylu . Tej siły już nie zatrzymacie albo Ogloscie Kapitulacje to faktycznie świadczą o ignorancji, bucie, niedocenieniu przeciwnika.

  Na czeskim serwerze zbanowali turków. Chociaż na włoskim też support jest czuły na niektóre sprawy, jak np. na Pushing. Wykorzystywanie mniejszego konta do podbija osad. Banowali na okres 7 dni.  Na polskim jest może za duża tolerancja, znajomości albo wciąż za słabe dowody, które by umożliwiły podjęcie działań.

  Spójrzcie jak wygląda czeski czy brazyliski przy tej prędkości x1. Gdyby tak niektórzy nie szastali pieniędzmi również przyjemniej by się grało na PL . Ale w sumie nie to jest najgorsze, ale oprogramowania/skrypty, które mają nieliczni a nie widnieją na forum jako dozwolone.


  Prędkość x1 jest dobra, a jak komuś się taka nie podoba, to po co się męczy gra ? Na pewno jakaś nowość, odmienność, powrót do korzeni.


  Jeśli chodzi o mnie to gram i uważnie się przyglądam.

  207


  Sei molto ostile.

  Mi piacciono gli italiani, sto solo prendendo in giro.

  Forse un giorno suoneremo di nuovo insieme, ma in un'alleanza comune.

  Ho un'idea ;]

  Non essere arrabbiato, amore :)