[Świat 32] Dyskusje

  • Atem


    Prawdziwe Paradise grało w pełnym składzie tylko na s9, nikt nigdy nie naruszał regulaminu za zgodą dowództwa :)


    Możliwe że Ty odbierasz to jako wymysły, ja opieram się na kronikach pisanych przez naszych skrybów. Możliwe że Ty jak większość traktujesz tę grę jako zwykłe literki i cyferki - my widzimy w tym wspólnotę, rodzinę z którą jesteśmy - już niemal od 10 lat w kontakcie :)


    <3 Buziaki

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • Nie tylko cyferki.

    To świetne, że jest wspólnota.

    Zalegalizujcie ją jak chcecie. Po prostu jak tak piszesz o Królestwie z oderwaniem od rzeczywistości to pamiętaj o wszystkim. Nie tylko o tej świetnosci.

    Bo po prostu to mi nieco Świadków Jehowy przypomina ;)


    Pozdrawiam i bawmy się; )

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • Na szczęście nie ma to nic wspólnego z żadną religią :)


    Najlepszego Atem

    Atem powiem Ci jeszcze jedno Petirrosso poznał nasze podejście odrobinkę, i może poświadczyć że nie ma w tym żadnego szkodliwego fanatyzmu, jedynie rozsądna zabawa i rozgrywka. A że ubierana w specyficzny sposób to już inna rzecz, która ma źródła aż w początkach roku 2009.

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • Oczywiście, przecież te pogaduszki na ts-ie zostaną zawsze w pamięci ;)

    Zanim poznałem to myślałem, że to dmuchany balonik, ale jak już dołączyłem w pewnym sensie do ekipy, to kapitalnie się bawiłem.

    Tylko [..P..] Sulimo za dużo krzyczy ;)

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Oczywiście, przecież te pogaduszki na ts-ie zostaną zawsze w pamięci ;)

    Zanim poznałem to myślałem, że to dmuchany balonik, ale jak już dołączyłem w pewnym sensie do ekipy, to kapitalnie się bawiłem.

    Tylko [..P..] Sulimo za dużo krzyczy ;)

    Krzyczy bo głuchy :D

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • Aż taki jesteś "wyrywny"?

    [..P..] Sulimo nie krzycz na kolegów! ;)

    Bo Cię zgłoszą za mobbing :!:

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • Nie wyrywny, po prostu okazywaliśmy brak kultury i wchodziliśmy w słowo, zamiast wysłuchać do końca :P

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • Cóż poradzę, staromodny jestem :)


    Atem - generalnie ludzie którzy nas nie znają, mają pewnie wyobrażenie - gdy nas poznają, porozmawiają jak z ludźmi okazujemy się całkiem normalnym i miłym gronem wojowników :)

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • Nie mówię ze nie jestescie mili.

    Twierdzę, że w znakomitej większości wojownicy kantują ile wlezie :)

    "Gdybyś mógł to sprawiłbyś cud

    I zalał świat mlekiem i miodem

    Lecz gdybyś pragnął szczęścia naprawdę

    To wziąłbyś dla siebie tylko odrobinę

    A resztę oddał innym i dodał trochę wina"


    :/


    Jerzyna

  • Atem jeśli szanują Arkadię i Królestwo Paradise, nie oszukują. Byliśmy jedynym sojuszem na Kingsage, który sam zgłaszał swoich graczy do Supportu by sprawdzić czy nikt nie łamie zasad gry.


    Rudzia pamiętasz? ;)

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • A Rudzia sprawdzała osobiście ..P..? Bo też słyszałem pewne historie ;)

    Faktycznie z boku Paradise wygląda jak sekta, ale jak się dołączy do sekty to zmienia się wszystko o 270 stopni.

    Btw [..P..] Sulimo co u Królowej słychać?

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • A Rudzia sprawdzała osobiście ..P..? Bo też słyszałem pewne historie ;)

    Faktycznie z boku Paradise wygląda jak sekta, ale jak się dołączy do sekty to zmienia się wszystko o 270 stopni.

    Btw [..P..] Sulimo co u Królowej słychać?

    Petirrosso tak ja słyszałem teorię że Rudzia nas chroniła, ale sprawdzał nas także SGO Gargan, GO Sylwia i kilka innych czerwonych..

    Królowa żyje w zdrowiu :)

    "Nec temere, Nec timide"

    | Namiestnik Świętego Królestwa Paradise |

  • No coś w ten deseń :P Ogólnie nie będę pisał na forum szczegółów tej historii na forum ;)

    Pozdrów Królową jak masz z nią kontakt, bo ja niestety straciłem wraz z telefonem kontakty.

    "Długość minuty jest różna, zależnie od tego, po której stronie drzwi od toalety stoisz."



    "Wszystko w porządku? Boisz się? Już dobrze. Lęk to nic złego, nie wolno tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu".



    "Czasami, aby zrozumieć samego siebie, musisz zobaczyć siebie w oczach kogoś innego."



    "Mężczyzna któremu towarzyszy odpowiednia kobieta żyje pełnią życia."

  • petirosso..

    GP raczej z czałym szacunkiem dla ZKM wygra serw

    noxa

    nigdy nieuciekałem a tym barzdziej z s17

    [mniam]



    //upominam za język.

    /kasai