Sur Altı Geyik Sofrası

• tabi gameforge ve siz sayın adminler daha iyisini bilirsiniz :)

20 gün bari olsun derim ama nihai karar sizin...

biz türkler fethetmek isteriz biran evvel :)

• Açıklandıktan sonra maalesef bir değişiklik söz konusu değil :/

Bu sefer stratejilerinizi ona göre yapacaksınız demek ki Fatih Sultanı düşün uzun emekler ve stratejisi sonra feth etti :)

r1BWB1.png

• Sayin orpheus admin bir kurumda aynı bağlantıdan farklı pclerden baglansak arkadas ile aynı kişiye saldiririsak veya hammadde alışverişinde bulunursak ortak neti kullandığımız için Ban yermiyiz

• Bu sorunun yeri burası mı bilmiyorum ama Orpheus hocam bu konuda düzeleme yapıldı mı sormak istedim. Anlattığım tamamiyle doğrudur. w33'te dost düşman şahit olmuştur.

w33'te oyun başında fazla kron yüklemesinden ötürü hesabımız saldırıya açık şekilde bloke oldu. Giriş yapamadık. Anladığım kadarıyla kron satın almanın sistemde bir limiti varmış aşırı yükleme yapılınca sistem otomatik olarak kapatıyormuş. Kimlik fotokopisi kredi kartı ekstrelerini gönderdik Almanya'ya mail olarak 5 gün sonra açtılar hesabımızı. 5 gün sonra 8 köylü hesap 4 köye düştü diğer oyuncular karşımızda güçlendi server 1.'si hesabımızı kullanamadık. Tr'de böyle bir olayda nasıl yöntem çizmemiz gerektiğine dair attığımız ticketlara belki de bayram esnasında olmasından dolayıdır bilmiyorum 3 gün sonra yanıt verildi. Ciddi anlamda mağdur olduk. Böyle durumlarla ilgili düzenleme yapıldı mı. w34 için kron çekmek isteyen arkadaşlar aynı olay yaşanır mı diye kron çekmeye tereddüt ediyor.

• Sayin orpheus admin bir kurumda aynı bağlantıdan farklı pclerden baglansak arkadas ile aynı kişiye saldiririsak veya hammadde alışverişinde bulunursak ortak neti kullandığımız için Ban yermiyiz

Evet hesaplarınız kapatılır. Aynı ağda oynuyorsanız ortak hedefe saldırı aranızda hammadde alışverişi yapılmayacağının bilincinde olmanızı istiyorum. Ve aynı ağdan çıktıktan sonra en az 48 saat ortak aktiviteniz olmaması gerekir. Yani kurumda girdiniz akşam eve geçtiniz ortak hedefe anlık saldırılarda iki oyuncuda kapatma uygulanabilir.

r1BWB1.png

• Bu sorunun yeri burası mı bilmiyorum ama Orpheus hocam bu konuda düzeleme yapıldı mı sormak istedim. Anlattığım tamamiyle doğrudur. w33'te dost düşman şahit olmuştur.

w33'te oyun başında fazla kron yüklemesinden ötürü hesabımız saldırıya açık şekilde bloke oldu. Giriş yapamadık. Anladığım kadarıyla kron satın almanın sistemde bir limiti varmış aşırı yükleme yapılınca sistem otomatik olarak kapatıyormuş. Kimlik fotokopisi kredi kartı ekstrelerini gönderdik Almanya'ya mail olarak 5 gün sonra açtılar hesabımızı. 5 gün sonra 8 köylü hesap 4 köye düştü diğer oyuncular karşımızda güçlendi server 1.'si hesabımızı kullanamadık. Tr'de böyle bir olayda nasıl yöntem çizmemiz gerektiğine dair attığımız ticketlara belki de bayram esnasında olmasından dolayıdır bilmiyorum 3 gün sonra yanıt verildi. Ciddi anlamda mağdur olduk. Böyle durumlarla ilgili düzenleme yapıldı mı. w34 için kron çekmek isteyen arkadaşlar aynı olay yaşanır mı diye kron çekmeye tereddüt ediyor.

ilkerdemir ödeme payment ile ilgili sorunları destek sisteminde payment sekmesinden ivedikle ticket açmanız gerekmektedir. Bu tip durumlardan dediğiniz üzere hesaplar geçici dondurulmaktadır. Tam tarihleri bilmediğim için ve ödeme sistemine direk Almanyadan onların sistemlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama bu tip durumlarda Pagos admine veya bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım.

r1BWB1.png

• Kaç saat oldu açılalı dünya köy alıyorlar şimdi multi hesap yok mu bu işin içinde nasıl bastınız 8 saatte o kadar kaynağı yeni dünyada bolca aaa7 bbb9 gibi köyler var kontrol ediyorsunuz haritayı değil mi oyun yöneticileri

• Selam arkadaşlar Oyuna yeni başladım da. Bilgilere resim ekle var kodu alıyorum ama resmı nasıl ekleyeceğim :(

• Fedai ile ilgili attığımız ticketlar çok ağırdan alınıyor. Genellikle Pulp hoca cevap veriyor ticketlarımıza. Günde 1 defa ticketa cevap veriliyor sonra izah etmek zorunda kalıyoruz ayrıyetten açtığımız ticketı. Dün iskan attık Fedai'ye 5 dakika sonra iskan atan hesaplarımızdan biri banlandı. Olabilir hatalı giriş yapılmıştır tesadüfi 5 dk içinde farkedilip banlanmıştır veya farklı bir durum olmuştur kurallara göre suç ise banlanır. Aynı olay w31'de de başımıza gelmişti yine Pulp hocam atılan iskanlardan birini 5 dk içerisinde Fedaiye atılan iskanı banlamıştı. Bu duruma saygılıyız. Ama bizim klana veya müttefiklerimize atılan banlar fedaiye de bu kadar kolay atılmasını bekliyoruz. Bu konudan rahatsızlık duyuyoruz. Adam spam mesaj atıyor sayfalarca bunu ekran görüntülü atıyoruz hakaret bildir yapmanız gerekmektedir deniliyor. Bu adam oyunda bana sürekli saldırıyor askerimi kesiyor. Bunun banı açık olması 24 saattir banlanmaması ne kadar adaletli sizce ? Türk klanının yarısı banlanıyor Ustadaki hesaplar banlanıyor. Ateştekiler banlanıyor fedai'de 3-5 hesap banlanıyor. Bize karşı gösterilen aşırı hassasiyeti aynı şekilde Fedai klanına da göstermenizi umuyorum

Tamu'nun fetih korumalı köyü bonus köyü bu ona ekstra avantaj sağlıyor bu neden hala engellenemedi ayrı muamma.